Інсайдер: нові ігри по зворотній сумісності з’являться на xbox series x|s і xbox one в листопаді

11

Компанія microsoft вже скоро може додати на xbox series x / s і xbox one підтримку більшого числа класичних ігор, що працюють по зворотній сумісності.

Про це повідомив інсайдер і ведучий подкасту xboxera нік бейкер , який ще в січні згадував, що нова партія назад сумісних тайтлів з’явиться в 2021 році. Тепер він очікує, що розширення програми backward compatibility відбудеться в наступному місяці.

Можливо, анонс буде приурочений до святкування 20-ї річниці бренду xbox, яке відбудеться 15 листопада .

” схоже, що деякі ігри [за зворотною сумісністю] були розкриті датамайнерами. Іноді проекти для og [xbox original] і 360, які тестуються в bc, не потрапляють в список, тому я не буду перераховувати назви, щоб не завищувати очікування. Просто попереджаю, що тут ведеться якась активність, тому я, ймовірно, очікую чогось в листопаді”.

An update here. It seems some games may have been datamined, but sometimes og and 360 games are tested for bc but don’t make the cut so i won’t list any games as to not set expectations. Just a heads up that there’s been activity here so i’d probably expect something in november https://t.co/dbidwlcf8g

— nick (@shpeshal_nick) october 4, 2021

На запитання одного з користувачів twitter про те, яка кількість нових ігор з xbox 360 і xbox original буде додано в бібліотеку зворотної сумісності, нік відповів, що список “не буде занадто великим” і всього запропонує близько десяти проектів. Зараз у нього немає точної інформації з цього приводу.