Segway перетворила гіроскутер в танк на колесах [відео]

24

Виробник електричних самокатів, гіроскутерів та іншої техніки segway створив незвичайний пристрій. Ninebot mecha kit дозволяє влаштовуватьмасові битви, а в якості снарядів використовуються гелеві кульки.

Пристрій побудований на базі гіроскутера ninebot s іпревращает власника електричного транспортного засобу в «танкіста». Управління здійснюється в сидячому режимі, а рухи контролюються за рахунок двох джойстиків. Там же розташована турель, що стріляє в противника гелевимишариками. Виробник запевняє, що вони нешкідливі для навколишнього середовища.

Для додання атмосферності доступна підсвічування, а при желанііможно підключити звукові ефекти або слухати музику по bluetooth за допомогою вбудованої колонки. У комплекті лежать 60 000 гелевих патронів, а питання поповнення боєзапасапоку залишається відкритим. Також доступне віддалене управління mecha kit за допомогою програми segway-ninebot.

Пристрій оснащений міцною сталевою рамою, що дозволяє витримати вагу пасажира до 100 кг. Виробник сподівається, що mecha kit зацікавить не тільки дітей, а й дорослих, а офіційна вартість стартує з $599,99.першим покупцям надається знижка в $100.