Як продумати інтер’єр квартири.

10-4-2018

Як продумати інтер’єр квартири.

Роздумуєте над тим, як перетворити невелику квартиру студію в стильне затишне гніздечко. У статті представлені основні правила, наочні приклади і невеликі хитрощі, завдяки яким ви зможете продумати дизайн квартири-студії самостійно, заощадивши гроші на послугах професіоналів. А значно полегшити ваше життя в плануванні зовнішнього вигляду оселі зможе краща програма для дизайну інтер’єру, про яку також розказано в цій статті. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать картин харьков.
Існує ряд принципів, яких дотримуються професійні дизайнери при плануванні інтер’єру квартири. Як вже говорилося раніше, при оформленні студії вигідно грати з контрастними кольорами. Наприклад, можна обрати світле оформлення для стін, постелити на підлогу ковролін, підібрати темні меблі. Розбавлять обстановку яскраві предмети: картина в стилі модерн, квіти та інші предмети інтер’єру. Цікаво виглядають композиції з трьох кольорів.
Наприклад, з білого, фіолетового і чорного, де біле — це оздоблювальні матеріали, а відтінки фіолетового і чорного фігурують в оформленні предметів меблів. Виглядає досить просто, гармонійно і одночасно з цим стильно. Якщо в квартирі високі стелі, то цим також можна скористатися і організувати другий поверх для спальні. Сходи поєднайте з «стелажем», розташувавши на полицях всякі дрібниці. Розумно додати в інтер’єр і дзеркала: вони здатні візуально збільшити простір.