Spacex почала тестування супутникового інтернету starlink в літаках

30

Підрозділ starlink, що займається в компанії spacex побудовою супутникової мережі для забезпечення глобального супутникового доступу в інтернет, почав тестувати свої термінали на декількох літаках авіакомпаній-партнерів. Оператор має намір забезпечити авіалайнери інтернетом ” настільки скоро, наскільки це можливо».

Джерело: sjleegraves / pixabay.com

Зараз starlink веде переговори з декількома авіакомпаніями про надання широкосмугового інтернету пасажирам під час польотів. Якщо переговори увінчаються успіхом, компанія стане прямим конкурентом viasat, intelsat, telesat та іншим провайдерам, що надають подібні сервіси.

Starlink випускає по шість супутників щотижня на заводі поблизу сіетла, поступово здійснюється перехід на виробництво більш сучасних версій космічної техніки. Про результати тестування і стадії, на якій знаходяться переговори, буде оголошено пізніше.

Як повідомляє bloomberg, в понеділок в блозі space explored з’явилася інформація про те, що засновник spacex ілон маск (elon musk) підняв питання про можливість подачі заявки на банкрутство у внутрішній службовій записці — якщо компанія не зможе вирішити проблеми з виробництвом двигунів raptor, які є основою новітньої і найбільшої ракети компанії — starship. Ракета, зокрема, необхідна для виведення на орбіту нового покоління супутників зв’язку starlink.

Space exploration technologies corp. (так офіційно називається spacex), працює над створенням угруповання з понад 30 000 супутників для забезпечення високошвидкісного інтернету по всьому світу.