Екологічний ноутбук acer aspire vero вже доступний в росії

34

Acer оголосила про старт продажів в росії aspire vero. Це перший в світі екологічний ноутбук, велика частина якого зроблена ізбезопасних для природи матеріалів. Навіть транспортувальна упаковка створена з переробленого паперу. Стверджується, що виробництво таких пристроїв дозволяє знизити світові викиди co2 на 21%.

Клавіатура і корпус ноутбука зроблені ізпереробленого пластику. Гравірування букв ” e “і» r” проведена дзеркально, чтобыподчеркнуть приналежність пристрою до серії екологічних продуктів acer (review,rethink, recycle і reduce). 15,6-дюймовий дисплей з матовим покриттям має роздільну здатність full hd, а сама матриця на 99% придатна до переробки. “серцем” ноутбука сталпроцесор intel 11-го покоління з графікою iris xe.

Залежно від комплектації у aspire veroможет бути 8 або 16 гб оперативної пам’яті, проте її можна збільшити до 24 гб.для зберігання даних доступний ssd об’ємом до 1 тб. Що стосується роз’ємів, дляпідключення периферії передбачені універсальний usb type-c і стандартниеusb type-a. При товщині корпусу 17,9 міліметра ноутбук важить 1,8 кілограма.

Фірмове пз acer verosense дозволяє самостійно налаштувати енергоспоживання. Користувач може вибрати один з чотирьох режимів: performance, balanced, eco і eco+. Кожен з них впливає на рядпоказників, що відповідають за споживання енергії. Чим більше економіткористувач, тим менше виділяється co2 в атмосферу.

Не тільки упаковка пристрою може бути на100% перероблена, але ще і вкладиш для блоку живлення можна використовувати як повноціннуюподставку для ноутбука. Acer відмовилася від пластикових пакетів для адаптерів, щоб знизити негативний вплив на навколишнє середовище.

Купити acer aspire vero в росії можна за ціною від 71 990 рублів.