Виправляємо помилку Werfault.exe

416

Доброго дня. Впевнений, багато хто з Вас зіштовхувалися з помилкою під час роботи в певній програмі, коли відображалося спливаюче повідомлення з пропозицією відправки звіту до служби технічної підтримки Microsoft. Сьогодні ми розглянемо Werfault exe що це за процес, що відповідає за збереження помилок в журнал і відправляє запису на сервер Microsoft.

Огляд Werfault.exe

Якщо відкрити диспетчер завдань, то можна побачити наступну картину:

Але не завжди цей елемент споживає більшу частину системних ресурсів. Найчастіше така поведінка стає помітним у момент виникнення критичної несправності. За цим відбувається поява повідомлення:

Виправляємо помилку Werfault.exe

Ви можете погодитися на відправку звіту, який містить інформацію про збої: яку програму його викликало, який результат очікувалося і що стало причиною дефекту. Якщо хочете внести свою лепту в «розслідування» та пошук методів усунення, то потрібно підтримати розробників Віндовс. Можливо, в одному з майбутніх оновлень проблема зникне.

Коли виникає Werfault exe помилка програми, як усунути? Можна спробувати видалити файл, оскільки він не є критично важливим для ОС, без нього можна спокійно жити далі. Для цього:

  • Попередньо створюємо точку відновлення (через Панель управління). На всяк випадок.
  • В диспетчері завдань зупиняємо однойменний процес (знімаємо його);
  • По дорозі Windows – System32 знаходимо файл і відправляємо його в Корзину.
  • Перезавантажуємо ПК.

Варто відзначити, що іноді під процесом може ховатися вірус, що відправляє дані зловмисникам. Тому, настійно рекомендую попередньо виконати сканування утилітами з антишпигунського набору або з допомогою DrWeb Cure It.

Оптимізація процесу

Найчастіше помилка Werfault exe Windows 7 виникає через пошкодження даного файлу. У підсумку виникає підвищене навантаження на процесор, що викликає певний дискомфорт і обурення користувачів. Дефект проявляється в результаті раптового відключення ПК (якщо Ви неправильно його вимкнули), при встановленні некоректного драйвера устаткування, і, як вже згадувалося вище, через вірусного впливу.

Що слід зробити?

  • Перевірте наявність останніх оновлень Віндовс і встановіть їх:

Виправляємо помилку Werfault.exe

  • Видаліть сміття з файлової системи і реєстру. Для цього можна встановити один з оптимізаторів (рекомендую CCleaner або WiseCare365);
  • Виконайте оновлення драйверів (для автоматизації процесу раджу застосовувати IObit Driver Booster, але можна і вручну).

Нічого не допомогло? Ось ще одна інструкція:

  • Запускаємо командний рядок з адмін доступом (викликавши меню натисканням Win + X ):

Виправляємо помилку Werfault.exe

  • Вводимо команду:

sfc /scannow

  • Запускаємо перевірку системи і чекаємо завершення. Дивимося на результат:

Виправляємо помилку Werfault.exe

Бачите, підказки? Дотримуйтесь цих вказівок. Якщо все дуже складно і заплутано – напишіть мені в коментарях із зазначенням тексту рекомендації.

Є ймовірність, що помилка Werfault exe Windows 10 не усунеться. Тоді раджу виконати відновлення системи або перевстановлення ОС.

З повагою, Віктор