Закрите тестування ghost recon frontline за день до старту відклали на невизначений термін

45

Видавництво ubisoft і студія-розробник ubisoft bucharest в офіційному мікроблозі свого умовно-безкоштовного багатокористувацького шутера tom clancy’s ghost recon frontline оголосили про перенесення закритого тестування гри.

Джерело зображення: ubisoft

Про те, що tom clancy’s ghost recon frontline збираються перевірити на міцність, було відомо ще з анонса: випробування повинні були початися 14 жовтня і тривати тиждень, до 21 жовтня.

Як стало відомо, розробники прийняли рішення відкласти старт тестування ghost recon frontline на невизначений термін. В якості причини було названо бажання команди надати гравцям “найкращий можливий досвід”.

We have an important message regarding ghost recon frontline’s closed test. Pic.twitter.com/ne1vgolmjf

— grfrontline (@grfrontline) october 13, 2021

Нагадаємо, анонс ghost recon frontline, приурочений до швидкого 20-річчя серії, зустріли прохолодно: під дебютним трейлером гри збереглася чотириразова перевага дізлайков над лайками — 17 тис. На 4,4 тис.

Ghost recon frontline створюється для pc, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також google stadia і amazon luna. Автори обіцяють понад 100 осіб у матчах основного режиму «експедиція», кроссплей і велику пострілізну підтримку.