Дата виходу iPhone 7s: чекати смартфон в 2017 році?

435

Доброго дня. Відбудеться вихід iPhone 7S в цьому році? Чекати чи оновлення? Які характеристики будуть у новинки? На всі ці питання ми спробуємо відповісти в даному інформаційному огляді. Повірте, Вас чекає багато несподіваного і не зовсім приємного…

Головна інтрига 2017 року

Після виходу «сімки», як зазвичай, в мережі з’явилася маса чуток про наступної версії «яблучного» смартфона. Чого тільки ми не знаходили серед «мотлоху» в Інтернеті. Одні говорили, що сьомий айфон S буде прозорим. Інші переконували, що гаджет отримає безрамковий екран. А треті взагалі не вказували на одночасних вихід «ескі» і «вісімки». Можна заплутатися!

iPhone 7s: дата виходу в Росії

Якщо Тіма Кука не «переклинить», то гучна прем’єра повинна відбутися на початку осені 2017 року. Зазвичай це трапляється у вересні. Спочатку шанувальників смартфонів Apple очікує презентація з оглядом ключових особливостей пристрою, і через пару тижнів мобільний пристрій надходить у продаж. Люди шикуються в черги до точок реалізації, платять великі гроші за місце в черзі, щоб раніше придбати телефон з першої партії.

Впевнені, що восени нас очікує дебют новинки. Але чи буде це сьомий iPhone з позначкою S? Адже цей рік-особливий для виробника – ювілейний. Можливо, Apple приготували сюрприз для шанувальників?

Так і є! Керівництво корпорації вирішив пропустити «проміжну» модель і відразу ж випустити «вісімку». Навряд чи iPhone 7S Plus купити у Вас вийде. Навіть якщо сильно побажаєте. На жаль…

Дата виходу iPhone 7s: чекати смартфон в 2017 році?

Очікувані характеристики

Незважаючи на підтверджену інформацію, багато ресурси продовжують публікувати майбутні фото і технічні параметри 7S. Практично всі вказують на те, що «зовнішність» смартфона зміниться наступним чином:

  • Корпус виготовлений з скла
  • Товщина моделі зменшиться
  • Великий OLED екран буде займати 95% поверхні
  • «Home» перенесеться на дисплей і стане сенсорною

Зміни торкнуться і функціоналу: додатися розпізнавання сітківки ока при розблокування пристрою, заряджати гаджет можна без проводів на відстані до півметра.

«Начинка» стане ще більш продуктивною. Цьому посприяє процесор потужніший (модель не уточнюється), 4 гігабайти оперативки, акумулятор підвищеної ємності.

Дата виходу iPhone 7s: чекати смартфон в 2017 році?

  • Як правильно вибрати повер банк Power Bank для смартфона
  • Як змінити значки додатків в Android
  • Виправляємо помилку з кодом 805a8011 на Windows Phone
  • Перевірити айфон по imei

Чого чекати?

Коли вийде iPhone 7s ми Вам розповіли. Якщо Ви так і не зрозуміли, повторимо ще раз – НІКОЛИ! Але раптом станеться чудо, або керівництво Apple раптово змінить свої плани, то прем’єра відбудеться у вересні 2017 року. Оскільки Росія не є країною «першої хвилі», то старт продажів відбудеться ближче до жовтня.

А що Ви думаєте з цього приводу? Очікувати вихід «сімки» або вже починати збирати гроші на представника восьмої серії?