Використовуємо VPN Master для обходу блокування

504

Доброго дня. Продовжую розповідати про способи обходу блокування сайтів провайдерами. Днями вирішив протестувати кілька додатків для мобільної платформи Android. За підсумками порівняння пропоную VPN Master скачати на Андроїд. Зараз повідаю про переваги даної програми.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Вибрати є з чого!
  • Експлуатація та налаштування
  • А що зі швидкістю?

Вибрати є з чого!

Коли я відкрив Google Play і в пошуковому рядку написав “vpn”, то переді мною з’явилося кілька десятків утиліт. Зазвичай результати показуються за кількістю завантажень і рейтингу. Відповідно, я почав з софта, розташованого на першому місці в списку. Але потрібного ефекту не виявив: швидкість обмежувалася, трафік був не безлімітний. І ось добрався до сервісу VPN Master:

Зверніть увагу на піктограму. За кілька днів з’явилося безліч підробок з однаковим найменуванням та логотипом. Обов’язково дивіться на кількість завантажень – їх повинно бути не менше 10 мільйонів.

Щоб скачати VPN Master достатньо перейти по посиланню і натиснути на кнопку “Встановити”:

Використовуємо VPN Master для обходу блокування

Експлуатація та налаштування

Зараз дізнаєтеся, як користуватися VPN Master на Андроїд. Утиліта гранично проста і буде по зубах навіть недосвідченим новачкам.

  • Запускаємо програму.
  • На головному екрані бачимо великий білий круг на зеленому фоні з написом “Вперед”, а нижче – деякі опції, які розглянемо трохи пізніше. Поки досить натиснути на круг для запуску створення захищеної мережі:

Використовуємо VPN Master для обходу блокування

  • В області сповіщень (верхня частина екрану) з’явиться повідомлення, що вказує на активність програми:

Використовуємо VPN Master для обходу блокування

Можете сміливо запускати Вконтакте, Однокласники, Яндекс та інші ресурси, які раніше були заблоковані.

А що зі швидкістю?

Як і будь-яке аналогічне ПО, VPN Master Android вводить незначні обмеження по швидкості. Тобто, в безкоштовному тариф обхід можливий, завдяки підключенню до малопотужним серверів. Але навіть цього цілком достатньо для нормального перегляду фото і відео (за умови використання WiFi, на мобільному інтернеті ситуація трохи сумніше).

Якщо ж хочете працювати без лімітів, то можна:

  • Встановлювати додаткове програмне забезпечення, яке Вам запропонують, і отримувати 2 дні VIP;
  • Запрошувати друзів і отримувати 7 днів преміуму;
  • Придбати платний тариф за дуже скромною вартістю (якщо порівнювати з аналогами):

Використовуємо VPN Master для обходу блокування

Я вибрав перший шлях і отримав два дні. Потім можна встановити ще щось із запропонованих варіантів, і Вам накинуть зверху ще кілька діб. Варто відзначити, що приріст швидкості на VIP тариф відчутний.

Крім того, можна вибирати сервера (країни) зі списку, але я б не радив це робити, оскільки утиліта сама автоматично визначає розташування оптимального обладнання.

Ще раз даю посилання, по якому можна VPN Master завантажити на Android безкоштовно:

https://play.google.com/store/apps/details?id=free.vpn.unblock.proxy.vpnmaster

А ось відео з використання програми:

Хотілося б дізнатися Вашу думку про цьому софті: чи сподобався Вам чи ні, що збентежило? Особисто я задоволений цим рішенням, оскільки перед цим перепробував для Android масу варіантів, і всі вони мали істотні недоліки. Тут я помітив тільки один – іноді (після підключення / відключення) відображається реклама на весь екран. Але її можна запросто закрити.

З повагою, Віктор!