Корейські чіпмейкери не готові розкрити вашингтону комерційну таємницю

17

Компанії samsung electronics і sk hynix планують вилучити детальну інформацію з наданих вашингтону даних, пов’язаних з глобальним дефіцитом напівпровідникових компонентів. Рішення опустити подробиці пов’язане з прагненням чіпмейкерів захистити комерційну таємницю.

Джерело зображення: geralt / pixabay.com

Samsung і sk hynix є найбільшими виробниками модулів пам’яті, і вони увійшли в число компаній, яким американський уряд направив запит на надання інформації. Вашингтону це було потрібно для кращого розуміння причин кризи, яка призвела до різкого скорочення виробництва автомобілів. Крайній термін подачі інформації-8 листопада, і міністерство торгівлі сша заявило, що в залежності від кількості і якості даних воно може наполягти на наданні відповідей.

«обсяг запитаних сша даних такий, що якщо вся необхідна інформація буде опублікована, це підірве конкуренцію і спростить клієнту вибір того чи іншого виробника», — заявило на умовах анонімності джерело агентства reuters. Даний інцидент викликав таку стурбованість в південній кореї, що міністр промисловості мун сон ук (moon sung-wook) вирішив обговорити питання з главою американського мінторгу джиною раймондо (gina raimondo) в ході вашингтонської зустрічі наступного тижня.

Запит включає в себе 26 тем, що стосуються даних по запасах, замовленнях, продажу — від «повсякденної» інформації до стратегічних питань, включаючи плани по розширенню потужності, вказівку трьох основних клієнтів по кожному продукту і їх частки в продажах. Виробники модулів пам’яті дійсно можуть втратити прибуток у разі публікації даних за запасами і цінами, оскільки, як уточнило одне з джерел reuters, «одне рішення використовується в безлічі пристроїв». Глобальний дефіцит чіпів в першу чергу стосується компонентів, які виробляються на замовлення, в той час як модулі пам’яті випускаються в масових обсягах.

У відповідь на запит вашингтона тайванська ase technology holding подала документи з безліччю порожніх стовпців, а ізраїльська tower semiconductor не стала вказувати своїх клієнтів, привівши тільки їх сфери діяльності. Tsmc просто відмовилася передавати конфіденційну інформацію. Всього інформацію передали 13 компаній.