Sony показала, як знімає камера xperia pro-i [фото]

24

Слідом за анонсом камерофона для професіоналів xperia pro-i компанія sony представила серію фотографій, що демонструють можливості основної камери пристрою. Виробник постарався відобразити широкий спектр умов і ситуацій, при яких флагманський гаджет справляється зі зйомкою.

Нагадаємо, що в моделі xperia pro-i основний акцент sony зробила саме на можливостях основної камери. Гаджет отримав три датчика роздільною здатністю по 12 мп, а також часопролітний модуль для швидкого фокусування. У xperia pro-i три різних об’єктива з фокусною відстанню 16, 24 і 50 мм.така різниця дозволяє перемикатися між лінзами і отримувати фотографії з кардинально різним характером.

Крім того, в смартфоні реалізована автофокусування по 315 точкам. Таким чином забезпечується покриття кадру на 90%. Додатково виробник реалізував функцію відстеження фокусу по очах як на фото, так і на відео. Для зйомки динамічних сцен власник може скористатися серійною зйомкою, що передбачає захоплення з частотою 20 кадрів в секунду.

Sony підкреслює, що в xperia pro-i встановлена така ж матриця, як і в преміальній камері rx100 vii. Нарешті, гаджет підтримує запис відео в raw-форматі. Максимальна роздільна здатність при відеозйомці може досягати 4к при 120 кадрах в секунду.

Старт продажів новинки в росії запланований на грудень 2021 року.