[колонка сонібоя] хеллоуїн розпродаж в playstation store

34

Всім привіт!

Давненько не виходила «колонка сонібоя», і переддень хеллоуїна —відмінний час для її виникнення! особливо коли в playstation store активна “хелловінскаяраспродажа” yakuza: like a dragon (-40%, 2399р)! так, ось такий початок, нестандартне для колонки, але чому б не рвонути з місця в кар’єр? прямо як ітібан касуга навелорікше по вуличках іседзакі ідзінте, йокогама.

Гру yakuza: like a dragon я рекомендую всім-всім-всім, незалежно від уподобань. Головним чином тому, що це перша yakuza, іігра від студії ryu ga gotoku взагалі, офіційно перекладена російською мовою. Поки що вона і єдина, але зростання продажів саме зараз, після випуску русифікатора і з пониженням ціни, може дати той сигнал, що допоможе наступній частині серіалу теж отримати популярність. Апелювати до lost judgment (4279p) не варто, все-таки це інша гілка серії, і лише друга гра в ній. Аlike a dragon-фактично перезапуск франшизи в новому форматі, тому сміливо можна починати знайомство.

детальніше читайте в нашому огляді :

Привабливо виглядає xcom 2 collection (-80%,1285р) — це найповніший комплект, до складу якого входітосновная гра, сюжетне доповнення «війна обраних» і вийшли на екрани dlc. І без того хітова, ця гра для мене стала ще ціннеес виходом іншої консольної тактичної новинки-phoenix point: behemothedition (2849p), огляд якої з’явиться на сайті десь на тижні.

а огляд xcom 2 у нас і так є :

Ще одна симпатична тактика в дусі xcom, але з менш фантастичнойтематикой-mutant year zero: road toeden (-60%, 999p). На відміну від твору firaxis, тут є велика кількість менеджменту, варіативності завдань та інших елементів,які дозволяють залипнути в тактичних боях на десятки годин.через що пригода мутантів в звалився світі здається короткимна тлі більшості тактик, зазвичай розробляються з прицілом нареіграбельность. Однак гра утримує хорошим дизайном рівнів, кумедними персонажами і цікавою тактикою.

у нас на сайті є огляд :

За відмінною ціною продається цікавий ешкн-рогалик lovecraft’s untoldstories (-70%, 320p), що відрізняється класним піксель-артом,добре збалансованою високою складністю, і великою кількістю цінних дляфанатов творчості говарда лавкрафта відсилань. Не просто так же егоимя в назві фігурує — гра від шанувальників і для них.

детальніше алекс розповів в огляді :

Підійде під хелловінську атмосферу і допоможе відмінно провести час з друзями гра zombie army 4: dead war deluxeedition (-75%, 1069р), яку також можна придбати в магазині super deluxe edition (-75%, 1429р). Забавно, але ціна звичайної версії знижена лише на 70%,до… 1073р. Так що не варто звертати на неї увагу. У четвертуюномерную частина гілки про снайперському і не дуже усунення зомбі, всежелающие можуть занурюватися без попереднього знайомства запитаними випусками, і не спотикатися об застарілий движок.

детальніше про проект читайте нашому крос-огляді :

А закінчити колонку дозвольте трьома класними “метроідваніямі”, на які раджу звернути увагу всім шанувальникам жанру! перша з них-bloodstained: ritual of thenight (-50%, 1424p). Забавний факт-граючи в демо дляспонсорів kickstarter-кампанії гри, я плювався від процесу далі, ніж бачив. Але від повного релізу не зміг відірватися аж до отримання платинового кубка, настільки чи гра змінилася майже рік, ними мене зневіру відпустило. З тих пір пригоди міріамсталі ще більш насиченими, завдяки платним і безкоштовним оновленням.

детальніше читайте в огляді :

Другий пораджу the mummy demastered (-50%, 714р)-нарешті ігри wayforward почали повноцінновиходити на знижки, відбулося. Ця гра потрапила на мій радарслучайно, коли після river city girls я решілпоковирять портфоліо розробників щільніше і виявив, чтопропустіл гру по фільму «мумія». По фільму ж? я його не смотрелпросто… Загалом, гра виглядає і грається здорово, це класична«метроідванія» в 16-бітному оформленні,з тривалою кампанією, цікавими сюрпризами і хорошою картинкою. Платиновий кубок, правда, не з простеньких. Але і не мегахардкор.

На жаль, огляд так і не з’явився у нас. Але є трейлер:

Фінальна рекомендація-ще одна гра від wayforward, чудова і яскрава[b]shantae and the pirate’scurse [b] (-50%, 714p). Це одна з найбільших частин франшизи,з великою кількістю різноманітних локацій, головоломок, зав’язаних напревращеніе в тварин, і хитрих босів. У моєму особистому списку ігор ошанте вона займає друге місце, поступаючись лише прекрасної shantae: half-genie hero (2849p).

огляд :

А вам що-небудь сподобалося на наявних розпродажах, або можетви чекаєте появи якихось конкретних ігор на знижках? есліпоследнее-напишіть в коментарях, може будемо стежити за етимделом разом, ха-ха!