У найближчі роки fortnite не повернеться на пристрої apple

15

реклама

Після того як epic games нещодавно відсвяткував часткову перемогу в судовому процесі проти apple, багато гравців сподівалися, що fortnite, що була основним об’єктом судової тяганини, стане доступна для завантаження та гри на смартфонах apple. Однак, згідно з повідомленням macrumors, ці надії і мрії не виправдалися.

Юристи, що представляють компанію apple, оголосили, що компанія має намір дочекатися всіх судових рішень, включаючи всі апеляції. Через складність справи для їх завершення можуть знадобитися роки, перш ніж суди винесуть таке рішення. Тим часом шанувальникам fortnite і потенційним покупцям нових смартфонів доведеться купувати пристрій на ос android. Засновник і генеральний директор epic games тім суїні також підтвердив, що обліковий запис розробника компанії залишиться в чорному списку app store.

Таким чином, epic games не може охопити базу користувачів apple, що налічує більше 1 мільярда пристроїв. Не дивно, що apple не влаштовує рішення суду, яке вимагає, щоб компанія дозволила використання альтернативних способів оплати в додатках для ios. Apple зацікавлена в збереженні мільйонів доларів, які вона заробляє від покупок і платежів, що здійснюються через її платформу app store.