Складчина інфопродуктів: плюси і мінуси такої покупки

383

Останнім часом стало модно – бути розумним. Не важливо, в якій сфері – особистісний ріст, езотерика, економіка, бізнес, медицина, SMM, заробіток в Інтернеті – все це і багато іншого розвивається семимильними кроками. Для того, щоб встигати за появою нової інформації, в Інтернеті є велика кількість різноманітних курсів, тренінгів, електронних книг та інших инфоресурсов, які навчають абсолютно всьому.

Але в кожній бочці з медом є ложка дьогтю. Все більше стало з’являтися зайвої, непотрібної, непотрібної інформації. Дійсно якісний контент часто виявляється платним. Мова йде саме про «свіжих» інформаційних продуктах. А платити мало хто готовий.

Індивідуальна купівля товару – це затратно і часом не виправдовує бажаного результату.

Суть складчини

Попит народжує пропозицію. Популярність набирають так звана, складчина інфопродуктов. Це спосіб купівлі товарів і послуг, при якому організовується група людей, яка ділить вартість необхідного курсу або тренінгу між собою. Підсумок – кожен учасник складчини платить менше, ніж заплатив би, купуючи продукт поодинці.

Розглянемо на прикладі даний момент. Припустимо, у вас є продукт вартістю 500 рублів. Ви збираєтеся удвох, і ціна за покупку стає 250 рублів з людини. Запросивши ще трьох, ви знизите ціну до 100 рублів з кожного. Адміністратор призначає організатора складчини. Складчики переводять гроші в загальну касу. Організатор викуповує матеріал і роздає його складчикам.

А що, якщо взяти 50 осіб? В цьому випадку вийде, що продукт коштує всього 10 рублів. Так складчина і працює, надаючи можливість купувати «свіжі» инфотовары швидко і дешево.

Є сайти, клуби, які займаються продажем інфопродуктів в складчину. У кожного з них є свої правила, звичаї, особливості, які стосуються таких моментів:

 • зміст продукту;
 • способи оплати;
 • розмір початкового внеску;
 • варіантів комунікації організаторів і складчиков.

Краще реєструватися на декількох сайтах. Те, чого немає на одному, можна знайти на іншому.

 • Як заробити на форумі?
 • Заробіток на партнерках: суть способу і кращі програми
 • Манимейкинг в інтернеті — куди я потрапив і де мої речі?

Розглянемо плюси і мінуси

Основні переваги:

 • можливість придбання товарів за максимально низькою ціною;
 • придбання «свіжих» інфотоваров. Так, можна почекати, коли той чи інший курс з’явиться на безкоштовних джерелах. Але, «хто першим встав – того і тапки».

Недоліки:

 • організатора можуть заблокувати, як і доступ до ресурсу;
  шахрайство;
 • адміністрація сайтів може часто диктувати свої умови, що буває не особливо приємно.

Наочно видно, що купівля інфотоваров в складчину – це дуже зручно і вигідно.

А ви вже купували у складчину ? Поділіться Вашим досвідом в коментарях.

З повагою, Віктор