Завантажити idle miner tycoon-ледачий магнат (мод: багато грошей) на андроїд

18

idle miner tycoon (мод: багато грошей) – захоплюючий клікер в якому вам належить виступити в ролі начальника керуючим шахтами з видобутку корисних копалин. Крім цього потрібно буде з толком розпоряджатися своїми фінансами, щоб не збанкрутувати по дурості. По початку у вашому підпорядкуванні буде одна шахта і три працівника, у кожного свої завдання і обов’язки.

Поступово вони добудуть необхідну кількість ресурсів, які можна продати і отримати пристойну грошову компенсацію. Потім отримані гроші потрібно грамотно вкласти в справу, купуючи нове обладнання, наймаючи додатковий персонал і відкриваючи нові шахти.

Таким ось чином ваш бізнес буде поступово рости, приносячи дохід і якщо ви будете з розумом розпоряджатися коштами, то незабаром станете мільйонером. Звичайно ж будуть і проблеми, наприклад робітники можуть страйкувати і не виходити на роботу поки не підніміть їм зарплату, або впадуть ціни на копалини і так далі. Графіка в грі мультяшна з хорошою анімацією і барвистою промальовуванням персонажів та інших елементів.