Як вийти з облікового запису гугл на андроїд

13

Обліковий запис користувача, необхідна для використання на android-пристрої сервісів, наданих google. Аккаунт містить в собі особисту інформацію про зареєстрованого користувача, щоб в разі зміни, поломки або втрати пристрою можна було отримати до неї доступ, просто ввівши логін і пароль, відновивши дані.

Призначення аккаунта

Google використовує одну і ту ж обліковий запис відразу для всіх своїх сервісів – play market, youtube, google docs та інших. При першому включенні телефону / планшета користувачеві буде запропоновано залогінитися або створити новий аккаунт. Рекомендується зробити це якомога швидше.

підводячи підсумки-google-аккаунт потрібен для:

Швидкого відновлення даних у разі зміни пристрою;

Легкого доступу відразу до всіх підконтрольних сервісів;

Установці додатків та ігор з google play.

Користування телефоном без аккаунта буде неповноцінним-не можна буде завантажити потрібні програми, а також при технічних проблемах будуть загублені особисті дані, такі як фото.

Вихід з аккаунта

Ця функція може стати в нагоді в разі, якщо ви збираєтеся продавати пристрій або ж виникла необхідність зайти з іншого облікового запису. Щоб вийти з аккаунта гугл (відв’язати його), зробіть наступні дії:

  1. перейдіть в налаштування і виберіть пункт”акаунти”.
  2. з’явиться список прикріплених до пристрою акаунтів, з якого потрібно вибрати бажаний – тобто, google.
  3. відкриється сторінка, що містить особисті дані та перелік дозволів. Тут справа вгорі натисніть на кнопку у вигляді трьох точок. У меню вкажіть останній варіант – ” видалити аккаунт.”
  4. пам’ятайте, що дана дія не видаляє аккаунт повністю, а лише розриває його зв’язок з пристроєм. Підтвердіть, що хочете це зробити, клацнувши по кнопці “видалити аккаунт” у вікні.

З цього моменту ваш телефон або планшет більше не взаємодіє з обліковим записом google.

Вихід з облікового запису на смартфонах samsung

Деякі виробники, в тому числі samsung, випускають смартфони зі своїми індивідуальними особливостями. Щоб зробити вихід на обліковому записі смартфона самсунг, слід виконати:

  1. в налаштуваннях виберіть пункт “хмара і облікові записи”.
  2. другий пункт- “облікові записи”.
  3. вкажіть google, після чого на наступному екрані вгорі перейдіть в опції (кнопка у вигляді трьох точок в правому верхньому куті).

Втім, в разі, якщо ви передаєте свій пристрій іншому господареві, можна застосувати і більш радикальний метод – зробити відкат до заводських установок, який має на увазі, в тому числі і вихід з усіх наявних облікових записів. Не забудьте перед цим зберегти необхідні вам дані, щоб їх не втратити.

Також існує можливість розірвати синхронізацію гугл з окремим додатком. Для цього в налаштуваннях профілю потрібно вибрати пункт “налаштування синхронізації” і зняти бажані галочки.