Samsung запатентувала смарт-годинник зі скручується екраном

29

Samsung є незаперечним лідером ринку смартфонів зі складними дисплеями. Крім того, компанія експериментує і над іншими форм-факторами, включаючи скручуються і розтягуються матриці. Повідомляється, що тепер samsung збирається застосувати свої напрацювання в носяться пристроях.

Істчонік зображення: samsung

Патент, заявка на який була подана samsung у всесвітнє відомство інтелектуальної власності (wipo) в червні, містить детальну інформацію про смарт-годинник з дисплеєм, який розгортається для збільшення корисної площі. Крім того, передбачається можливість повороту екрану для використання як в портретній, так і в альбомній орієнтації.

Джерело зображень: letsgodigital

Для «розтягування» дисплея буде використовуватися обертовий вал з шестеренним механізмом, який буде приводитися в дію вручну.

Пристрій отримає камеру, заховану під дисплейною панеллю. У патенті також описані численні датчики, які можуть відстежувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і насичення крові киснем.

Цікаво, що в патенті описується сумісність пристрою з активним стилусом, подібним s pen. Поки важко припустити, коли подібний пристрій вийде на ринок, проте його поява, однозначно, стане важливим етапом для ринку споживчої електроніки.