Автори star citizen показали нову систему, кораблі і хмари, але знову забули про дату релізу і squadron 42

5

Студія cloud imperium games провела великий цифровий захід під назвою citizencon 2951 , в рамках якого показала ряд нових можливостей, які з’являться в космосимі-довгобуді star citizen .

В рамках івенту фанати не побачили ніякої живої демонстрації ігрового процесу і не отримали будь-якої конкретної дати релізу амбітного проекту. Більш того, показу не удостоїлася сюжетна кампанія squadron 42 з голлівудськими акторами.

Засновник і генеральний директор cig кріс робертс почав citizencon з короткого звернення, в якому згадав складності, пов’язані з переведенням 720 чоловік на режим віддаленої роботи через пандемію коронавірусу. Незважаючи на це, за словами робертса, 2020 і 2021 роки стали для гри успішними. В середньому щоденне число гравців було в 2-3 рази вище, ніж на даному етапі в 2019 році.

За виступом робертса послідувала серія передзаписаних відеороликів, кожен з яких був присвячений різним аспектам розробки star citizen. Єдиною родзинкою можна вважати двогодинну панель під назвою life in the ‘ verse , яка запропонувала екскурсію по поточному ігровому всесвіту, перший погляд на нову версію системи pyro і її химерні хмари.

презентація корабля origin 400i:

Поточна дорожня карта star citizen передбачає випуск у третьому кварталі 2021 року оновлення 3.15. Апдейт 3.16 обіцяють до кінця цього року, 3.17 – у першому кварталі 2022 року, а оновлення 3.18 орієнтовно заплановано на другий квартал наступного року.

На даний момент авторам star citizen вдалося залучити