Promorepublic.com незамінне рішення для просування соцмереж

350

Доброго дня. Якщо Ви є власником груп / сторінок в соціальних мережах і мають намір стрімко розвивати свої проекти, то заощадити масу часу і грошей допоможе сервіс promorepublic.com. Про те, що це і як користуватися, я докладно розповім в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Перше знайомство з Проморепаблик
  • Як користуватися?
  • Переваги Проморепаблик

Перше знайомство з Проморепаблик

У мене не так багато вільного часу, і часом наповнювати контентом всі мої соціальні групи (більше 10) важкувато. Спочатку необхідно підібрати якісні матеріали, потім відкривати купу вкладок в браузері і планувати публікації постів для кожної групи Вконтакте, Facebook і т. д. Рутинна робота не доставляє ніякого задоволення. Згодні?

На одному з форумів з SMO я дізнався про сервіс promorepublic і вирішив спробувати. Спочатку інтерфейс здався заплутаним, але вже через 10 хвилин я досконально вивчив всі можливості. Цьому сприяли і підказки оператора служби підтримки, який доступний онлайн практично цілодобово.

Як користуватися?

Щоб почати , слід авторизуватися за допомогою адреси електронної пошти. Потім в лівому верхньому куті натискаємо на “плюс”, щоб додати потрібні сторінки і групи:

Promorepublic.com незамінне рішення для просування соцмереж

Всі підключені елементи будуть відображатися у списку ліворуч. Тепер Ви можете перемикатися на один з них і виконувати наступні дії:

  • Переглядати календар публікацій (минулих і майбутніх), в якому також відображаються події – міжнародні свята та інші цікаві моменти життя;
  • Вибирати ідеї для постів, створювати унікальні шаблони із запропонованих варіантів;
  • Аналізувати детальну статистику.

Я не буду обтяжувати Вас читанням, оскільки записав відео по використанню сервісу promorepublic:

Переваги Проморепаблик

Очевидно, що даний сайт є дуже корисним для власників груп у соціальних мережах. Він дозволяє зекономити безліч часу і надає важливі статистичні дані. Але мені з усього цього дуже сподобався інструмент “Ідеї постів”. Контент постійно оновлюється, можна створювати індивідуальні шаблони зі своїми логотипами, додавати рамки, текст та інші візуальні елементи. Такий собі міні графічний редактор.

А найзручнішим інструментом я вважаю можливість одночасного планування публікацій відразу в декілька соціальних мереж. Не потрібно заходити на купу сторінок, все робиться в одному місці за пару кліків мишею. Зручно, погодьтеся?

Скажу відверто, у Проморепублик є декілька аналогів, але вони трохи не дотягують до такого насиченого функціоналу. Раджу неодмінно спробувати – для цього перейдіть за посиланням на офіційний сайт і починайте ефективно просувати свої проекти в соцмережах.

З повагою, Віктор!