Найбільший герой marvel з’явиться в спеціальному випуску “вартових галактики»

47

З ряду багатьох причин, третя частина » вартових галактики ” є однією з найбільш очікуваних серед усіх проектів у четвертій фазі mcu. Але крім завершення трилогії джеймса ганна, нас чекає спеціальний, різдвяний епізод, присвячений команді героїв-і він обіцяє бути не менш амбітним.

На поточний момент, його сюжетні деталі тримаються в секреті, але відомо, що події проекту розвернутися між такими проектами « як ” тор: любов і грім » (в якому з’являться вартові) і « вартові галактики. Частина 3 “, а грудень 2022 року називають найбільш передбачуваною датою. Чим займатиметься зоряний лорд і компанія в проекті-залишається невідомим – але, швидше за все, назва натякає, що це, так чи інакше, пов’язано з різдвом.

У свою чергу, режисер джеймс ганн продовжує спілкуватися з фанатами в twitter, і цього разу його запитали, чи представить спеціальний епізод « вартових галактики » будь-яких нових персонажів, як це свого часу зробив « зоряні війни: святковий спецвипуск », представивши бобу фетта. І відповідь ганн повинен порадувати фанатів кіновсесвіту marvel.

In my incredibly subjective&admittedly often odd opinion, we’ll be introducing one of the greatest mcu characters of all time. #gotgholidayspecial https://t.co/cipo64zpoc pic.twitter.com/qnvkvr7w10

– james gunn (@jamesgunn) october 2, 2021

Чи є шанс представити нового персонажа в святковому спецвипуску ” вартових галактики », як це було з бобою феттом в star wars holiday special ?

На мою неймовірну суб’єктивну і загальну, часто дивну думку, ми представимо одного з найбільших персонажів mcu всіх часів.

Безумовно, ці коментарі ганна, як уже згадувалося, повинні порадувати глядачів, і, якщо режисер не жартує, хтось дійсно дуже важливий дебютує в різдвяному епізоді « вартових галактики ». Враховуючи одну зі сцен після титрів другого фільму і регулярні чутки, в тому числі і пов’язані з сюжетом триквела, можливо, мова нарешті йде про адама уорлока, але це не більше, ніж чергові припущення.

Як ви думаєте, кого джеймс ганн має на увазі? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!

Різдвяний епізод ” вартових галактики “, за чутками, вийде в грудні 2022 року, в той час як прем’єра третього повнометражного фільму намічена на 5 травня 2023 року.