Представника facebook допитають у сенаті сша у зв’язку з даними про небезпеку instagram для дітей

13

Компанія facebook погодилася відправити главу департаменту з питань безпеки антигон девіс (antigone davis) для надання свідчень субкомітету із захисту споживачів комітету сенату сша з торгівлі. 30 вересня вона відповість на питання сенаторів, пов’язаних з розкрилися фактами небезпеки instagram для психіки дітей.

Cnbc.com

Слухання призначені після того, як видання wall street journal опублікувало серію матеріалів з інсайдерською інформацією з facebook, згідно з якими компанія проводила дослідження, пов’язані з оцінкою безпеки instagram. Виявилося, соціальна мережа чинила негативний вплив на психічне здоров’я багатьох дівчаток-підлітків. Незважаючи на це, керівництво компанії публічно підкреслювало тільки позитивні аспекти діяльності соціальної мережі. На цьому тлі відповідей від facebook одностайно зажадали представники обох правлячих партій сша.

Глава instagram з громадської політики карина ньютон (karina newton) після викриттів в змі відповіла в блозі, що компанія шукає способи заохотити користувачів мати справу з більш «надихаючим» контентом. Також у facebook заявляли, що матеріали видання засновані на неповній інформації.

За словами члена субкомітету, сенатора марші блекберн (marsha blackburn), наступного тижня очікується виступ не тільки представника facebook, але і співробітників інших соціальних мереж, включаючи tiktok, twitter, snap і youtube.

Як повідомила блекберн, її помічники спілкувалися з джерелом в facebook, і той надав ті ж документи, що і журналістам wall street journal. Очікується, що особистість інформатора буде розкрита до кінця року. Не виключено, що він також буде давати свідчення в сенаті, хоча ні політик, ні соціальна мережа ці дані не коментують.