Подробиці про продовження the wold among us з’являться в 2022 році

30

telltale games поділилася повідомленням в твіттер, в якому йдеться про те, чого варто очікувати від майбутніх релізів компанії.

У повідомленні говориться, що більш детальна інформація про the wold among us season 2 , прем’єра якого була оголошена в грудні 2019 року, буде розкрита в наступному році. На церемонії 2021 game awards компанія оголосила, що об’єднується з deck nine games для створення the expanse: a telltale series , гри, заснованої на однойменному телешоу на каналі amazon prime . У повідомленні говориться , що більш детальна інформація буде представлена в найближчому випуску game informer , а точніше, у випуску №342.

The expanse-науково-фантастичний серіал, дія якого відбувається в далекому майбутньому, де людство влаштувалося на далеких просторах космосу. Три великі держави сонячної системи знаходяться в стані холодної війни між собою, яка наближається до тотального конфлікту. Дія гри expanse від telltale відбувається в тій же всесвіту, що і серіал, але невідомо, чи будуть в грі задіяні інші персонажі або сюжет серіалу.