Екран смерті Windows 10 стане зеленим

394

Хороша новина, товариші! Вас лякає синій екран смерті” у Windows? Тепер все зміниться! Скачайте “інсайдерську” збірку Віндовс 10 і відображення критичних помилок буде виводитися на зеленому тлі! Більше деталей – далі в огляді.

Один із співробітників компанії Microsoft повідомив, що настають великі зміни. І зелений колір стане ключовим. Конкретні деталі не уточнюються. Як кажуть, історія про це замовчує.

Якщо раніше його називали BSoD (Blue Screen of Death), то тепер власники Insider версій ОС зможуть насолодитися” GSoD (green). Крім того, на екрані з’явитися сумна пика і навіть QR-код, виконавши сканування якого можна перейти на сайт з вирішенням виниклої проблемної ситуації.

Чого чекати звичайним користувачам?

Стало відомо, що на початку 2017 року вийде чергове оновлення Windows, яке внесе ряд змін в інтерфейс і додасть нові можливості. Наприклад, в меню “Пуск” можна буде створювати папки з додатками (зразок існуючих груп, але з розширеними налаштуваннями). Великим плюсом можна вважати і “синій фільтр”, автоматично включається в темний час доби для пом’якшення зображення (щоб знизити навантаження на очі).

А деякі “шпигуни” повідомили про появу нового режиму – “ігрового”, що дозволяє оптимізувати систему для комфортного процесу гри.