Кращі безкоштовні поштові клієнти для windows

22

Навіть після того, як з’явилися месенджери і додатки для відеодзвінків, обмін електронною поштою як і раніше залишається дуже популярним вибором, особливо для формального спілкування. Однак не всі можуть знайти веб-версію постачальників послуг електронної пошти як найбільш зручний спосіб обміну електронними листами. Тому в цій статті ми познайомимо вас з кращими безкоштовними поштовими клієнтами для windows.

Якщо порівнювати веб-клієнти електронної пошти та спеціалізовані поштові клієнти, то, безсумнівно, перші забезпечують простоту доступу і позбавляють від необхідності встановлювати оновлення, але і у других є свої переваги. Найбільшою перевагою є можливість керувати кількома обліковими записами з різних поштових служб через єдиний користувальницький інтерфейс. Я маю на увазі, що ви не можете бачити свої електронні листи gmail у mail, чи не так?

Що таке поштовий клієнт?

Поштовий клієнт або програма для читання електронної пошти-це програма, яку ви можете використовувати для керування одним або кількома обліковими записами електронної пошти.

Його основне завдання — обмін і управління електронною поштою для однієї або декількох облікових записів. Деякі поштові клієнти пропонують додаткові функції, такі як перевірка орфографії та автовідповідачі, які ще більше підвищують зручність роботи. Через ці додаткові можливості та підтримку кількох облікових записів люди часто віддають перевагу поштовим клієнтам, а не веб-електронній пошті.

Отже, який же клієнт електронної пошти краще? у цій статті ми розповімо вам про деякі кращих безкоштовних поштових клієнтів, доступних для windows.

Thunderbird

Стара добра програма mozilla thunderbird з відкритим вихідним кодом як і раніше входить в число кращих поштових програм для windows. Незважаючи на свою деяку буденність, безкоштовна програма електронної пошти володіє достатньою потужністю, щоб конкурувати з іншими програмами електронної пошти для windows.

Серед функцій thunderbird-читання rss, підтримка чату, панель пошуку, панель швидкого фільтра і т.д. Він може автоматично фільтрувати сміття з вашої поштової скриньки, забезпечувати захист від фішингу і багато іншого. Як і в firefox, ви можете встановлювати доповнення для розширення його можливостей.

Причина того, що thunderbird є одним з найкращих поштових клієнтів, полягає в тому, що він не має платної версії. Таким чином, немає ніяких обмежень на функції, пропоновані поштовим додатком.

Mailbird

Одним з кращих поштових клієнтів для windows, створених сторонніми розробниками, також є mailbird. Це поштове додаток для windows пропонує комбіновану функцію поштової скриньки під назвою unified inbox. Поштовий клієнт включає темну тему і різні фони в налаштуваннях зовнішнього вигляду. Ви можете вибрати між стандартним оформленням і оформленням в стилі mozilla thunderbird.

Також в цьому додатку є зручна функція для електронної пошти-speed read — яка допомагає користувачам швидко переглядати електронні листи.

Це безкоштовне поштове додаток для windows не обмежується лише обліковими записами електронної пошти. Ви можете додати безліч доповнень для використання whatsapp, slack, google docs та інших сервісів, не виходячи з програми. Однак безкоштовна версія mailbird обмежує користувача лише одним обліковим записом. Для додавання більшої кількості облікових записів вам буде потрібно mailbird pro.

Можливо, у нього немає химерного назви, але em client, безсумнівно, порадує вас своїм зовнішнім виглядом, особливо темною темою. Чистий інтерфейс програми сподобається користувачам, які віддають перевагу простим речам.

Ви можете керувати всім, починаючи від облікового запису, календаря, контактів і закінчуючи підтримкою чату. Крім того, клієнт підтримує шифрування pgp, тому ви можете безпечно надсилати свої електронні листи. Серед інших функцій — вбудована перевірка орфографії, мовний перекладач, відкладена відправка, панель пошуку, список справ і т.д.

Незважаючи на відсутність обмежень за функціями, безкоштовна версія em client дозволяє додати тільки два облікові записи електронної пошти. Для більшої кількості вам доведеться придбати версію pro.

Mailspring-це потужний поштовий клієнт для windows. Це форк вже неіснуючого поштового клієнта nylas mail, створений одним з його розробників як легкий наступник.

З моменту завантаження mailspring ви починаєте відчувати, що це першокласне поштове програмне забезпечення. Він підтримує безліч поштових сервісів, включаючи gmail, icloud, outlook та інші поштові провайдери imap і smtp.

Ця поштова програма для windows оснащена безліччю корисних функцій, включаючи відстеження посилань, повідомлення про прочитання, докладні профілі контактів, відкладений перегляд, шаблони листів і т.д. Однак є кілька обмежень, наприклад, деякі функції доступні тільки в платній версії.

На що звернути увагу при виборі поштового клієнта?

Вибір кращого поштового клієнта-не така вже складна задача, як може здатися, коли у вас безліч варіантів. Одна з основних причин, чому люди вдаються до використання поштових клієнтів, полягає в тому, що більшість з них синхронізують кілька різних адрес електронної пошти одночасно. Тому, природно, варто вибирати поштовий клієнт, якого вистачить для всіх ваших адрес електронної пошти.

Інші фактори вибору суб’єктивні і залежать від ваших унікальних потреб. Для тих, хто повинен за всяку ціну уникати помилок, велике значення має клієнт, що надає функцію перевірки орфографії. З іншого боку, хтось інший може знайти такі функції, як автовідповідачі і мовний переклад, більш важливими в поштовому клієнті.

Таким чином, після відбору поштових клієнтів, які підтримують всі ваші важливі облікові записи, вам доведеться вибирати серед них на основі функцій, які ви вважаєте корисними.

Висновок

Хоча у кожного з перерахованих вище поштових додатків є свої плюси і мінуси, mailspring є нашим основним поштовим клієнтом. Підтримка до 4 облікових записів одночасно, яку він пропонує в безкоштовній версії, є вирішальним фактором для нашого вибору. Крім того, вражаючий набір функцій і доповнень є великим бонусом.

До речі, якщо ви ставитеся до тих, хто ставить конфіденційність понад усе, коли мова йде про електронну пошту, вам варто вдумливо підійти до вибору постачальника послуг електронної пошти.

Отже, це одні з кращих поштових клієнтів для windows, які можна використовувати безкоштовно. Якщо ви знаєте про інших подібних додатках, на які варто звернути увагу, будь ласка, напишіть про це в коментарях.