Накопичення xp зброї, схованки з нагородами та інше в патчі 1.8.0 для dauntless

24

Багатокористувацький екшен про полювання на чудовиськ dauntless отримав свіже оновлення під номером 1.8.0. Тепер гравці можуть отримати нове спорядження, збирати нагороди на честь майбутнього хеллоуїнського івенту, можливість накопичувати досвід для зброї, вже досягла максимального рівня і інше. Про все по порядку:

  • схованка з нагородами. Користувачам належить збирати монети обсерваторії, щоб отримати комплект броні хранителя таємниць, зброю дивиться і цілий асортимент предметів темної жнив.
  • івент “темні жнива” стартує 21 жовтня, і аж до цього дня гравцям доступні щотижневі подарунки, розкидані по всьому рамсгейту, всередині яких можна знайти різноманітні чутки.
  • запас xp у зброї. Після оновлення 1.8.0 вся зброя, що досягла максимального рівня буде як і раніше буде отримувати досвід, який відкладається в запас у розмірі 75%. Зроблено це для того, щоб користувачі могли використовувати запаси під час перековки і отримувати вже прокачені гармати.

Крім усього іншого, в dauntless переглянута система категорій генів, додані нові сезонні випробування, свіжі чутки і виправлено безліч помилок. Більше інформації про патч 1.8.0 доступно на офіційній сторінці гри.