Sennheiser представила свої найдоступніші бездротові навушники з активним шумозаглушенням

5

Компанія sennheiser, відома просунутим музичним обладнанням, представила бездротову модель навушників cx plus true wireless вартістю від 180 доларів. Сьогодні це найдоступніші навушники з активним шумозаглушенням в портфоліо виробника.

Digitaltrends.com

Навушники випускаються в корпусах чорного і білого кольорів і надійдуть у продаж в найближчому майбутньому — в деяких регіонах модель з’явиться в магазинах 28 вересня.

Поки, щоб придбати новий комплект бездротових навушників sennheiser з активним шумозаглушенням, необхідно витратити від 300 доларів (на модель momentum true wireless 2). Нові cx plus стали частиною стратегії, що передбачає продажу більш доступних рішень. Що стосується моделей без шумозаглушення, то раніше в цьому році виробник наполовину знизив ціну на двохсотдоларові cx 400bt true wireless, в липні з’явилися cx true wireless за $130 — з аналогічною якістю звучання, але великим часом автономної роботи.

Представивши cx plus, sennheiser пропонує варіант з активним шумозаглушенням, який коштує набагато дешевше airpods pro (від $249), значно перевершуючи їх якістю звучання. Новинка підтримує більшість функцій momentum true wireless 2: крім шумозаглушення і режиму прозорості в разі необхідності поговорити, не виймаючи вкладиші з вух, підтримується автоматична постановка відтворення на паузу, коли навушник витягнутий з вушної раковини, а також є 7-мм надкомпактний драйвер trueresponse, застосовуваний у багатьох моделях компанії.

Вперше виробник використовував кодек qualcomm aptx adaptive bluetooth, при роботі з сумісним смартфоном забезпечує кращу якість звучання, ніж стандартні кодеки sbc, aac і звичайний aptx.

Digitaltrends.com

За даними sennheiser, навушники будуть працювати до 24 годин з футляром, але точні дані про час автономної роботи без підзарядки відсутні. Як і momentum true wireless 2, і cx true wireless, нові cx plus відповідає вимогам стандарту вологозахищеності ipx4, достатньому для захисту від поту або крапель дощу.