Asus vivobook 15 з oled-екраном вже у продажу в росії

26

У росії стартують продажі ноутбука asus vivobook 15 oled (k513), оснащеного oled-екраном і дискретною відеокартою. Крім того, в ньому використовуються процесори intel core 11-го покоління з ексклюзивною технологією інтелектуальної роботи asus, що забезпечує приріст продуктивності до 40%.

У vivobook 15 k513 встановлений oled-дисплей з контрастністю 1 000 000:1 і високою точністю передачі кольору, підтвердженої сертифікацією pantone validated. Екран має стовідсоткове охоплення колірного простору dci-p3, час відгуку 0,2 мс і точне відтворення темних відтінків, про що свідчить сертифікація vesa displayhdr 500 true black. Крім того, дисплей отримав сертифікацію tüv rheinland, що гарантує знижений рівень шкідливого для очей синього світла і мінімізацію мерехтіння.

У максимальній комплектації ноутбук оснащується процесором intel core i7 11-го покоління, 16 гб оперативної пам’яті і дискретною відеокартою nvidia geforce mx350. За швидку роботу з даними відповідає твердотільний накопичувач великої ємності з інтерфейсом pcie і підтримка пам’яті intel optane memory h10. Фірмова технологія інтелектуальної роботи asus (aipt, asus intelligent performance technology) оптимізує роботу процесора, щоб підвищити його продуктивність, збільшити час автономної роботи пристрою і зменшити рівень виробленого ноутбуком шуму. У швидкісному режимі за допомогою цієї технології приріст продуктивності цп становить до 40% в порівнянні зі звичайними ноутбуками. Навіть у збалансованому режимі приріст продуктивності досягає 30%.

Новий vivobook 15 oled успадкував елементи дизайну моделей серії vivobook s. Так, ноутбук поставляється з металевою кришкою в червонувато-золотистому, сріблястому або чорному відтінку, а клавіша enter виділена обідком жовтого кольору. Дисплей nanoedge з трьох сторін обрамлений рамкою товщиною 5,7 мм, завдяки чому відносна площа екрану становить до 85%. Вага ноутбука становить 1,7 кг.в якості опції передбачені підсвічування клавіатури і вбудований в тачпад сканер відбитків.

Vivobook 15 oled (k513) вже надійшов у продаж за ціною від 52 990 рублів. Від вартості кожного ноутбука з oled-екраном, купленого у фірмовому інтернет-магазині asus, 3000 рублів перераховуються в благодійний фонд»лінія життя”.