Forza horizon 5 показує високу схожість з реальною мексикою і працює на бюджетному pc без відеокарти

19

У мережі з’явилося порівняння мексики з forza horizon 5 зі справжніми локаціями. Як і у випадку з попередніми частинами, гра не копіює регіон один в один, але окремі елементи місцевості, культурно значущі пам’ятки і природні об’єкти були відтворені в грі максимально близько.

Вражаючу точність зазначив у своєму відео автор каналу elanalistadebits , порівнявши ігрове оточення forza horizon 5 з реальною мексикою.

Також в мережі з’явилося цікаве тестування forza horizon 5 на pc. Оскільки за першими відгуками новинка виявилася оптимізована досить добре, користувач з каналу randomgaminginhd вирішив дізнатися межі гнучкості гри, запустивши гонку на pc без дискретної відеокарти.

Для тесту використовувалася система на бюджетному процесорі amd athlon 3000g з вбудованим графічним прискорювачем vega 3 і двома плашками оперативної пам’яті ddr4 по 8 гб з розгоном до 3 ггц.

На подив, навіть з таким залізом в forza horizon 5 при бажанні можна грати. Правда, для цього доведеться виставити пресет графіки на дуже низькі настройки. У 1080p з масштабуванням дозволу рендера в режимі продуктивності гра видає в середньому 30-35 fps з невеликими осіданнями в джунглях і містах, але можна виставити нативні 720p-швидкість буде в середньому 35 fps з моментами від 20 до 40 кадрів в секунду

9 листопада .