І elden ring відклали. Правда, всього на місяць

21

Низка переносів не обійшла стороною навіть arpg elden ring від fromsoftware і bandai namco. На щастя, японська гра дебютує із запізненням лише не місяць.

Причинами послужили «глибина і стратегічна свобода» рольового екшену, яких навіть самі розробники не очікували. Студія подякували фанатам за довіру і терпіння. Все ж це наймасштабніший проект fromsoftware з редактором персонажів і відкритим світом, до того ж більш доброзичливий по відношенню до не надто досвідченим геймерам.

Elden ring will release on feb 25, 2022, as the depth&strategic freedom of the game exceeded initial expectations. Thank you for your trust&patience. We look forward to seeing you experience the game in the closed network test in nov.the team

october 18, 2021

А ще в elden ring буде кооператив на чотирьох осіб. Щоб виключити проблеми технічного характеру, команда проведе на консолях закрите мережеве тестування, яке пройде в п’ять етапів по три години 12-15 листопада. Для участі необхідно подати заявку до 1 листопада, нехай і відберуть лише 50 тисяч обраних. До анонсу тесту приурочили короткий ролик з новими кадрами.

Elden ring вийде на пк, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s 25 лютого 2022 року. Обговорити гру можна в спеціальній темі на нашому форумі.