Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

410

Доброго дня. Вже не перший рік займаюся різними сайтами, записую для них відеоролики з інструкціями, але тільки недавно дізнався про таке поняття, як Schema микроразметка відео. Крута річ, скажу я Вам! Детальніше про даному способі збільшення відвідуваності на сайті розповім в сьогоднішній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Що це за розмітка?
  • Як зробити мікророзмітку відео?
  • Генератор розмітки Schema.org Video

Що це за розмітка?

Впевнений, Ви знаєте, що будь-сайту складається з HTML-скелета, стилів та інших інтерактивних елементів. Пошукові системи навчилися бачити сторінки наскрізь, виділяти особливо важливі компоненти. Все це вкрай необхідно для наочного представлення ресурсів в пошуковій видачі.

І якщо розповідями про тегах Title і Description вже нікого не здивуєш, то використання семантичної розмітки поки не настільки поширене. Досить вивчити специфікацію і нові теги HTML5, впровадити їх у структуру документа – і Ваш сайт отримає деяку перевагу перед конкурентами. Але зараз не про це.

Якщо Ви розміщуєте на сайті рецепти, інструкції, описи товарів, відео і т. д., то варто більше дізнатися про микроразметке Schema.org. Вона найбільш зрозуміла для Яндекса і Гугла, яким не доводиться підключати додаткові алгоритми, щоб розібратися в тематиці сторінки. Вони відразу ж беруть дані з розмітки (фото, заголовки, опис) і є ймовірність їх появи у видачі:

Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

А це, в свою чергу, підвищує привабливість Вашого ресурсу, більше людей побачать його і перейдуть за посиланням. Згодні?

Більше інформації за різними тематиками можна знайти в розділі «Допомога»

Як зробити мікророзмітку відео?

У мене є канал на Youtube, куди я викладаю різні інструкції і огляди додатків. Потім я просто беру код і вставляю на сайт у відповідні статті, щоб відвідувачі могли не тільки читати текст, дивитися скріншоти, але і бачити це все наочніше.

Але я хочу залучити більше користувачів на IT Технік. Зараз не буду розповідати про різні способи розкрутки, поділюся лише інформацією про залучення з допомогою мікророзмітки.

Припустимо, Ви ввели в Яндекс на запит «огляд dell відео». Серед безлічі результатів попадуться такі:

Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

Це не просто сухий заголовок, клік по якій приведе Вас незрозуміло куди. Це реальна посилання на ролик по темі. Виглядає заманливо. Не знаю, як Ви, але я б точно перейшов на таке джерело, навіть якщо б він знаходився не на першому місці в списку.

Хочете зробити так само? Рекомендую використовувати генератор мікророзмітки відео. Достатньо заповнити форму в кінці цієї статті. Що Вам знадобиться?

  • Заходимо на Youtube і копіюємо посилання потрібного ролика:

Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

  • Вставляємо посилання у перше поле форми, потім вказуємо його назву, опис та автора:

Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

  • Залишилося тільки натиснути на кнопку «Згенерувати», щоб під формою відобразився код мікророзмітки:

Мікро-розмітка Schema.org для відео з Youtube

  • Виділяємо його і копіюємо для подальшої вставки в будь-яке місце однієї з Ваших публікацій.

Зверніть увагу, що розміщувати код потрібно тільки у HTML-поданні, а не візуальному, інакше всі теги втратять свою «силу».

Генератор розмітки Schema.org Video