Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів

1084

Доброго дня. Мені часто доводиться копіювати фото з камери на комп’ютер. Іноді можу “задуматися” і перенести одні і ті ж знімки в різні папки. Як результат, дисковий простір витрачається швидше. Впевнений, ситуація Вам знайома. Щоб вручну не шукати однакові елементи знадобитися програма, видаляє дублікати файлів.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Суть проблеми
 • Рішення!
  • DupKiller
  • Auslogics Duplicate File Finder
  • Duplicate Cleaner
  • NoDupe
  • CloneSpy
 • Як видалити дублі фото?
 • Кращий вибір

Суть проблеми

Крім вищезазначеної ситуації, можливо скачування з Інтернету одних і тих же документів, пісень, відео. Особливо, якщо ноутбук використовується кількома людьми. Добре, коли у Вас жорсткий диск великого об’єму. Але для SSD або старих моделей HDD кожен гігабайт на рахунку. Тому, періодично потрібно видаляти повторювані файли. Робити це можна і за допомогою звичайного пошуку в Провіднику Windows. Але, повірте, така процедура забере багато часу.

Краще використовувати спеціальні програми, які автоматично знаходять дублі, а Ви вже вирішили, як з ними діяти далі.

Рішення!

Пропоную ознайомитися з наступним списком утиліт, щоб дізнатися, яка програма для видалення однакових файлів є кращою!

DupKiller

Є розробкою вітчизняного генія Олександра Рослова. Незважаючи на те, що останній раз “прога” оновлювалася в 2007 році, вона досить такі непогано справляється зі своїми прямими обов’язками. Інтерфейс дуже простий і російською мовою. І найголовніше – абсолютно безкоштовний софт.

Auslogics Duplicate File Finder

Додаток можна завантажити як окремо, так і в складі оптимізуючого комплексу. Російська мова присутня. Працює як з жорсткими дисками, так і зі знімними носіями. Дане рішення я неодноразово використовував і залишився задоволений результатом. Тому, можу ручатися за нього. Розробники постійно стежать за виникаючими помилками, оперативно усувають недоробки шляхом випуску оновлень. Доступна велика довідкова база з відповідями на всі запитання.

Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів

Duplicate Cleaner

Приваблює своїм “зовнішнім виглядом” і простотою. Можна задати різні критерії сканування, щоб не виконувати тотальний пошук. Це дозволить заощадити масу часу.

Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів

NoDupe

Безкоштовна програма для видалення дублікатів файлів, що відрізняється мінімальною кількістю налаштувань і швидким скануванням. Після перевірки Вам потрібно відзначити галочками непотрібні елементи та натиснути “Видалити”.

Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів

CloneSpy

На перший погляд, дуже просте рішення з непоказним інтерфейсом. Але це тільки так здається. Варіантів фільтрації пошуку дуже багато. На жаль, софт тільки англійською мовою.

Найкращий софт для пошуку і видалення дублікатів

Як видалити дублі фото?

Хочу зазначити, що будь-яка з перерахованих вище програм здатна знайти і видалити дублікати фотографій на комп’ютері. Можна навіть вказати параметри сканування конкретні формати зображень (jpeg/jpg), щоб утиліта швидше впоралася із завданням, і не шукала інші файли.

Я рекомендую запускати перевірку хоча б раз на півроку. Але якщо Ви часто “скидає” знімки, відео на комп’ютер (як це роблю я), то можна перевіряти систему на дублі хоч кожен місяць.

Кращий вибір

Відверто кажучи, я не встановлював всі описані варіанти. У цей перелік потрапили найбільш популярні рішення, які викачуються найчастіше, і мають максимум позитивних оцінок. Варіант, за який готовий поручитися, це Auslogics Duplicate Finder. Можете почати з нього, а якщо не сподобається – вибирайте інший софт зі списку програм для видалення дублікатів.

І не забувайте ділитися своїми враженнями в коментарях. Не тільки мені, але й іншим користувачам цікаво дізнатися Вашу думку.

З повагою, Віктор!