У новому доповненні 3.16 до популярної action-rpg path of exile розробники серйозно змінять баланс

55

реклама

Розробники популярної action-rpg path of exile частково поділилися своїми планами на прийдешнє доповнення 3.16, анонс якого очікується 14 жовтня, а вихід на пк – 22 жовтня. У ньому будуть повністю перебалансовані флакони, також гравцям будуть надані додаткові можливості щодо ослаблення і запобігання на них ефектів станів, таких, як шок, заморозка або отруєння.

Крім флаконів, переосмисленню піддалися деякі захисні механіки. Так, з гри можуть зникнути уворот від атак і від чар, але будуть посилені ухилення, броня і енергетичний щит, а для того, щоб врівноважити можливості різних класів, в дерево навичок будуть додані нові пасивні вміння.

Не обійшлося, зрозуміло, і без нерфів. На цей раз серйозно ослабнуть так звані “ауработи” – персонажі, завдання яких полягає в тому, щоб просто бігати в групі поруч з іншими героями, безпосередньо завдають шкоди, і давати їм безліч корисних ефектів від аур. Аналогічне ослаблення чекає і білди, заточені під накладення на ворогів великої кількості потужних проклять. Що ж, ослаблення цих “імбових” для гри в групі механік напрошувалося давно, і більшість гравців, особливо грають соло, залишилися ними задоволені, судячи з відгуків на офіційному форумі poe.