Названо найбільш очікувані гаджети 2017 року

336

У 2017 році в продаж надійдуть досить просунуті гаджети. Про це повідомляє авторитетний ресурс Metro, який склав свій щорічний рейтинг найбільш очікуваних технологічних новинок.

На першому місці опинилися “розумні окуляри” від компанії Samsung. Незважаючи на те, що аналогічний проект Google провалився, Самсунг вважають, що їх оптика здатна вивести гаджет на якісно новий рівень. Це обов’язково змінить сприйняття навколишнього світу.

Експерти впевнені, що за цією розробкою стоїть майбутнє. Окуляри зможуть замінити собою кілька пристроїв: відеокамеру, фотоапарат, сканер. Але як буде насправді, покаже час.

На друге місце в Metro поставили міні-перекладача, вбудованого в навушники. Досить вставити їх у вуха, і всі мовні бар’єри будуть стерті. Пристосування будуть працювати через спеціальний додаток, встановлений на смартфоні.

Третє місце “захопила” бездротова зарядка від Apple. Вона дозволить підживлювати акумулятор будь-якого мобільного гаджета даного бренду на відстані до 3 метрів.

У рейтинг несподівано потрапив і смартфон Vivo китайського виробництва, головною особливістю якого є прозорий екран. А всі “нутрощі” гаджета компактно розташовані нижче дисплея. Досить цікаве рішення, згодні?