Представлений корпус-вежа kolink rocket complex для плат mini-itx

32

Тайванська компанія kolink анонсувала комп’ютерний корпус rocket complex, призначений для формування компактних настільних систем з витягнутою по вертикалі компонуванням.

Джерело зображень: kolink

Новинка має габарити 214,5 × 448,5 × 212,5 мм. В конструкції використовуються метал і загартоване скло товщиною 3 мм повсюдна перфорація забезпечує хорошу циркуляцію повітря, що дозволяє ефективно відводити тепло від встановлених компонентів.

Допускається застосування материнських плат формату mini-itx. Всередині є місце для 2,8-слотового графічного прискорювача з обмеженням по довжині в 330 мм. Висота процесорного охолоджувача не повинна перевищувати 110 мм.

Незважаючи на компактні розміри, система може нести на борту до чотирьох накопичувачів формату 2,5 дюйма. Інтерфейсний блок міститься у верхній частині: він отримав тільки по одному порту usb 3.2 type-c і usb 3.0.

Можливе використання повітряного і рідинного охолодження. В першому випадку підтримується монтаж двох 120-мм вентиляторів на бічній частині, у другому — радіатора стандарту 240 мм. Розміри блоку живлення не повинні перевищувати 125 × 130 × 63 мм.