Ні жінкоподібним чоловікам. Нова система випуску ігор в китаї буде суворою

10

Цікаві події відбуваються в китаї. Місцева влада здорово взялися за регулювання відеоігор, а з серпня в країні взагалі припинена видача ліцензій для випуску нових тайтлів. Влада переглядає ставлення до відеоігор, і тут є багато цікавих моментів.

Наприклад, китайські цензори вже назвали кілька небажаних ігор, які або маніпулюють користувачем за допомогою платних механік, або пропагують «неправильні цінності». Pay-to-win і гача-механіки неприйнятні, вважає китайська влада: вони дозволяють одним гравцям отримати перевагу над іншими за допомогою грошей.

З іншого боку, такі ігри, як this war of mine або plague inc. Показують антигромадський і негуманний контент, який недоречний з моральної точки зору. Дісталося також shin megami tensei iv за некоректне цитування релігійних діячів, azur lane — за прикрашання країн «осі» часів другої світової війни, а також genshin impact за… Жінкоподібних чоловіків.

В даний момент китай розробляє нову систему ліцензування ігор. У тайтлів, що пропагують насильство або підштовхують до вбивств, будуть проблеми; також недоречними називаються тайтли зі складною моральною системою, де у гравців є вибір, бути їм поганими або добрими. Вибирати не можна: треба бути добрими. Також навряд чи якусь державну підтримку отримають гри з жінкоподібними чоловіками, а стать персонажа повинен бути зрозумілий з першого погляду. Проблеми можуть виникнути ще й у тайтлів, де якимось чином можна вплинути на хід історії — наприклад, у стратегій.

Чим все це обернеться і коли буде запущена нова система ліцензування ігор в китаї-невідомо. Але, судячи з цих тез, багато що ризикує піддатися серйозним заборонам. З іншого ж боку, гравці все одно проб’ють собі дорогу-ті ж cyberpunk 2077 і the last of us не отримали ліцензії в китаї, але жителі країни знайшли спосіб в них зіграти.