AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

353

Доброго дня. Дуже часто мені доводиться стикатися з рекламними вірусами, які відображають настирливі банери в браузерах і навіть на робочому столі. Усунути подібні загрози часом буває непросто, адже вони глибоко пускає коріння в системі (реєстру, папки, служби і процеси), починають «підтягувати» з мережі інші шкідливі скрипти. Одним з кращих способів боротьби є безкоштовна утиліта AdwCleaner. Що це за програма, як нею користуватися, я розповім в сьогоднішньому огляді.

Ліричний вступ

Нещодавно знайома попросила мене почистити комп’ютер від сміття, оскільки він почав сильно гальмувати. Всьому виною було необережне користування з боку її сина, який встановлював купу ігор, програм. В результаті, система запускалася майже п’ять хвилин, я відразу ж встановив CCleaner і виявив в автозавантаженні безліч підозрілих елементів. Їх назви складалися їх хаотичного набору символів, а розробник взагалі не був вказаний. Це пряме свідчення того, що заражений ПК. Але видалити вручну ці об’єкти не вдалося, спрацьовувала блокування.

Недовго думаючи, запустив сканування з допомогою DrWeb CureIt, але після закінчення процедури і перезапуску ПК, деякі загрози залишилися недоторканими. І тоді я вирішив спробувати новий для мене інструмент – AdwCleaner від Symantec.

Як користуватися?

Радує той факт, що утиліта є абсолютно безкоштовною і не має ніяких обмежень. Та й те, що не потрібно встановлювати – незаперечна перевага. Від Вас вимагається тільки AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою з офіційного сайту за посиланням:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою
Завантажити: AdwCleaner
Антивірус
Скачано: 1507, розмір: 3 Mb, дата: 10.Кві.2017

А тепер інструкція:

 • Після завантаження у Вас повинен з’явитися ось такий файл:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

 • Запускаємо його, погоджуємося з умовами використання.
 • Бачимо невелике вікно з декількома кнопками. Варто натиснути на «Сканування»:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

За замовчуванням мова інтерфейсу повинен відповідати тому, який встановлений у Вас в системі. Але якщо це не так, то потрібно клікнути по вказаним пунктом верхнього меню, і вибрати зі списку підходящий варіант (дивіться попередній скріншот).

 • Спочатку програма AdwCleaner завантажить свіжі бази даних зі свого сервера, потім стартує пошук загроз в різних областях системи – реєстру, процеси, служби, файли і т. д. Це може зайняти від декількох хвилин до години.
 • По закінченню побачите звіт з зазначенням кількості та описом потенційних небезпек:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

 • Як бачите, в папках знайдені файли, що запускають у браузері веб-сторінки. Їх необхідно видалити. Просто натискаємо «Очистити», попередньо закривши всі програми і вікна.
 • Після завершення ПК буде автоматично перезавантажений.

До речі, у моєї знайомої було виявлено більше 600 загроз! І коли AdwCleaner закінчив свою роботу, то комп’ютер став «літати»!

Радимо ознайомитися:

 • Список найкращих антивірусів на 2017 рік
 • ТОП антішпіонскіх програм для комп’ютера
 • Cezurity Antivirus Scanner: огляд та способи видалення
 • Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти

Ще один важливий момент. У верхньому меню є «Інструменти», а всередині – «Налаштування»:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

Якщо в браузері Chrome відображалося багато нав’язливої реклами, автоматично відкривалися сторонні сайти, то слід відзначити галочкою опцію «Налаштування Chrome». Крім того, дуже часто віруси прописують свої IP адреси або шляху до серверів в системному файлі hosts. Тому, рекомендую поставити відмітку в даному пункті, як показано на скріншоті вище.

Якщо хочете побачити більш наочний приклад, рекомендую подивитися відео, як користуватися AdwCleaner:


Упевнений, тепер картина прояснилася ще більше.

До речі, якщо захочете видалити програму, то робиться це через верхнє меню «Файл» – «Деінсталювати»:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою

Справа в тому, що утиліта не встановлюється повноцінно, а лише створює на диску папку зі своїми базами і карантином. Тому, коли зробите зазначене вище дію, то каталог очиститися.

Ще раз даю посилання, по якому можна AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою:

AdwCleaner скачати безкоштовно російською мовою
Завантажити: AdwCleaner
Антивірус
Скачано: 1507, розмір: 3 Mb, дата: 10.Кві.2017

З повагою, Віктор!