Новий вірус навис над користувачами Apple

304

Спеціалістам із захисту з Malwarebytes вдалося виявити нову загрозу, яка здатна нанести критичний шкоди операційній системі ноутбуків компанії Apple. Достатньо перейти по посиланню, що знаходиться в поштовому повідомленні, і почнеться незворотний процес.

У вірусу є два “режиму” впливу, які правильніше буде назвати алгоритмами. У першому випадку на Ваш поштовий ящик починає приходити безліч спам-листів, у яких йдеться про нову загрозу. Потік повідомлень настільки інтенсивний, що лептоп не може впоратися з обробкою даних і просто зависає.

Другим варіантом шкідливого впливу є множинний запуск програми iTunes, що призводить до надмірного споживання оперативки. Як результат, користувачі не можуть вплинути на ситуацію, оскільки система не реагує на їхні дії.

Експерти впевнені, що мова йде про своєрідну DDoS атаці, більше характерною для порушення роботи серверів, що зберігають сайти.

Але це ще не все. Як тільки система перестає відповідати, на екрані з’являється повідомлення з номером телефону служби технічної підтримки”. Ви можете зателефонувати, і на тому кінці дроту Вам повідомлять про необхідність оплати послуг “ремонту”. Тобто, ми маємо справу зі звичайними вимагачами.

Найкращим способом захисту стане утримання від перегляду листів з невідомих джерел. Також, не рекомендується переходити по посиланнях.