Нові скріншоти gta: the trilogy-the definitive edition і видалення оригінальних версій гри

24

Незважаючи на суперечки, користувачі в цілому позитивно відреагували на анонс gta: the trilogy. У нас на сайті можна знайти покадрове порівняння графіки перевидання з оригінальною версією. Користувачі часто згадують “народні” модифікації, з якими активно боролися take-two останнім часом. Схоже, видавець знайшов ультимативну міру проти модифікацій своїх старих ігор-з моменту анонсу gta: the trilogy оригінальні версії gta iii, vice city і san andreas недоступні для покупки. Однак власники вже придбаних копій зможуть завантажувати і грати в них без будь-яких обмежень.

Робота над перевиданням класичних частин серії grand theft auto велася два роки. Про це повідомив томас вільямсон, керівник студії grove street games, яка займається розробкою gta: the trilogy – the definitive edition.

читаю безліч позитивних відгуків з боку гравців про наш останній проект. Більше двох років ми по-тихому працювали разом з чудовими хлопцями з rockstar games.

Томас вільямсон, керівник студії grove street games

А сьогодні rockstar опублікувала нові скріншоти зі збірки gta: the trilogy – the definitive edition. Можна ще раз подивитися на те, як буде виглядати перевидання, і вирішити, чи варто воно того. А коштує воно 4 279 рублів.

Більше скріншотів grand theft auto: the trilogy – the definitive edition доступно в галереї нижче.