Jv16 powertools

23

Jv16 powertools x — це програма для аналізу і очищення комп’ютера від сміття і всебічної оптимізації роботи комп’ютера з операційною системою windows xp, 7, 8.1 і 10. Орієнтована на досвідчених користувачів і не так проста і доступна як, наприклад,ccleaner, але зате значно ефективніша.

Jv16 powertools x включає багатий набір інструментів для налаштування реєстру windows і деяких компонентів операційної системи. Шляхом очищення і видалення непотрібних файлів і всякого сміття, який з часом накопичується на комп’ютері, програма оптимізує роботу системи, після чого вона працює швидше. На відміну від інших програм подібного штибу, jv16 powertools включає не тільки скромні функції аналізу та очищення, але і безліч додаткових інструментів і тонких налаштувань для роботи з реєстром і файлами.

Програма включає більше 20-ти різних інструментів: набір інструментів для оптимізації роботи реєстру windows; пошук, видалення і управління файлами; потужний інструмент для видалення програм; менеджер автозапуску; робота з меню пуск; менеджер служб; оптимізатор роботи системи, очищення диска, видалення приватних даних, оптимізатор запуску операційної системи і багато іншого.