Купівля квартири в новобудові: всі плюси і мінуси

33

У кожної людини рано чи пізно виникає питання про покупку житла. Вирішуючи його, необхідно проявляти підвищену уважність.

Більшість людей зупиняють вибір на вторинному ринку житла, мотивуючи свій вибір тим, що це є більш зручною і вигідною покупкою. Тим не менш, це далеко не так.

Природно, придбання квартири безпосередньо у забудовника має свої підводні камені, однак, якщо з розумом підійти до оформлення всіх необхідних документів, то всі ризики можна звести до мінімуму. Особливо, якщо купити квартиру в гатне в київській області від забудовника «інтергал буд». Зараз якраз в жк “озерний гай гатне” є безліч вигідних пропозицій.

Великою перевагою придбання житлової нерухомості на первинному ринку супроводжується чистою історією житла. Ви будете виступати першим власником житлової площі, що дозволяє виключити наявність інших претендентів на ваше житло.

Можна не переживати про раптово звалилися як сніг на голову, колишніх власників. Які помилково забули виписатися.

Разом з тим стан новобудов докорінно відрізняється від житла на вторинному ринку. Водопровід, санвузол та опалення будуть в ідеальному стані. Сучасні технології, що використовуються при зведенні нових будинків, здатні в кілька разів продовжувати термін служби споруди.

Багато людей мають помилкове уявлення про процес покупки житла в новобудовах. Вони думають, що ця процедура супроводжується рядом труднощів, наприклад, відмова банком по іпотечному кредиту, що не відповідає дійсності, адже в наші дні багато банків пропонують різні програми кредитування, оформлення яких займає не так багато часу.

До того ж, якщо ви володієте будь-якою нерухомістю, ви можете залишити її в якості застави при оформленні іпотечного кредиту. Крім цього, ціни на житло в новобудовах на порядок нижче, ніж на квартири, на вторинному ринку.

Якщо ви захочете заощадити більш значну суму, ви можете зупинити вибір на квартирі з чорновою обробкою, що крім економії дозволить вам розробити дизайн інтер’єру на свій смак.

Планування квартир на вторинному ринку не відрізняється особливою різноманітністю, чого не скажеш про новобудови, які надають безліч цікавих варіантів. Крім цього, перед здійсненням покупки можна обговорити з забудовником всі ваші питання щодо житла і, можливо, ви отримаєте персональний варіант квартири.

Також з ним можна обговорити і умови оплати, а також обговорити можливість покупки в кредит. Крім цього, абсолютно всі новобудови мають прекрасно розвинену інфраструктуру: підземні парковки, дитячі майданчики, поліклініки та багато іншого.

Придбання квартири в новобудові має безліч переваг, головне-бути уважним при оформленні документів.