Huawei створила унікальний спосіб заряду акумулятора

341

Можливо, ця новина нікого не здивує (на тлі повідомлень про вдосконалення штучного інтелекту), але в компанії Huawei створили революційну технологію для продовження терміну служби Li-on акумуляторів. Також, збільшився температурний діапазон, при якому можна експлуатувати подібні пристрої.

Це стало можливим завдяки об’єднанню прогресивних напрацювань в даній області. Приміром, в електроліт додали особливий компонент, почали використовувати графен та інші матеріали для швидкого охолодження батареї.

При такому “розкладі”, терміни експлуатації можна збільшити майже в три рази. А значення максимальної допустимої температури зросла майже на 15 градусів. Тепер і в жарких куточках планети можна не турбуватися про працездатність мобільних гаджетів.

Раніше стало відомо, що в одній з майбутніх моделей смартфонів Huawei планує впровадити технологію “блискавичної” зарядки. Згідно із заявами виробників, підзарядити пристрій на 50% можна буде за 10 хвилин. А для повної підживлення знадобиться близько півгодини.