Цурумі в genshin impact: нові загадки, вороги, ресурси в патчі 2.2

11

Разом з оновленням genshin impact 2.2 в грі з’явиться останній з островів інадзуми під назвою цурумі. Даний гайд поступово буде доповнюватися інформацією про оповиту туманами локації електро-регіону.

стрім розробників геншин імпакт 2.2 пройшов 3 жовтня 2021 року. На ньому остаточно підтвердилися плани щодо виходу нового героя (тома – піро, спис), реранам тартальї і ху тао, а також – релізу острова цурумі, що є останньою частиною архіпелагу інадзума. На відміну від ватацумі і сейрая, цурумі – це край, оповитий непрохідним туманом. Мандрівникові належить відправитися туди, щоб вивчити загадкову територію на півдні від раніше відкритих островів.

Далі представлений гайд по основних загадках, ресурсів і противникам, яких гравець зустріне в процесі дослідження цурумі.

У записах про цурумі попередньо роз’яснюються способи вирішення головоломок деяких унікальних механізмів. Якщо ви хочете пройти гру своїми силами, рекомендуємо уникнути прочитання спойлерів.

Коли вийде цурумі в genshin impact

Новий острів стане частиною оновлення 2.2 в геншин імпакт. Даний патч вийде в реліз 13 жовтня 2021 року.

Додавайте сторінку в закладки, щоб своєчасно дізнатися про всі анонси, що стосуються нового острова та інших змін в прийдешньому апдейті.

Як потрапити на цурумі в genshin impact

Острів на півдні інадзуми оповитий густим туманом. Мало хто наважується туди заходити. Мандрівник після додавання нових квестів в сюжетну лінію отримає доручення по дослідженню цієї частини електро-регіону. Ми обов’язково опублікуємо проходження і гайди, які спростять дослідження цурумі після його додавання в genshin impact 2.2.

Цурумі на карті інадзуми

Згідно опублікованій раніше карті, цурумі – найпівденніший з островів архіпелагу. Як саме буде проходити маршрут до нього, можна буде побачити зовсім скоро в одному з квестів майбутнього оновлення.

Всі головоломки цурумі в инадзуме

По стандарту розробники в новому регіоні реалізують унікальні механіки різних загадок і пристроїв, з якими належить взаємодіяти особливим чином. Далі представлені короткі описи унікальних для цурумі явищ.

Громовий камінь

у тумані цурумі дуже легко заблукати. Якщо острів не приймає чужинців, то вони приречені на блукання серед мороків і вічне вигнання. Від стародавньої цивілізації цурумі залишилися ритуальні конструкції-громові камені. Їх можна активувати електро-стихією, як і лампи з ватацумі/сейрая. Перебуваючи поруч з цими конструкціями, можна побачити в тумані набагато більше і знайти шлях крізь нього.

Особливий шлях

Деякі камені, схожі на громові, відзначені білим світлом. Вони вказують на особливі маршрути крізь туман. Можна орієнтуватися по них, щоб пройти через непроглядну стіну місцевого погодного катаклізму.

Новий гостро відкриє для гравців унікальний різновид дивовижних скринь, що містять креслення елементів декору для облаштування внутрішнього світу в чайнику безтурботності.

Нові ресурси

Однією з новинок для фарма на цурумі стануть світяться гриби. Світиться в ночі рослина таїть в собі дивовижну силу. Для спрощеного збору цього компонента також буде складений окремий гайд.

Нові монстри

Острів цурумі населяють собакоподібні демонічні цуценята і гончі розриву. Звірі з приставкою каменегриз і громоїд будуть атакувати гео і електро стихіями відповідно.

Своїми атаками ці монстри накладають на ціль статус розкладання, через якого персонажі поступово втрачають hp. Від цього ефекту можна загинути, але коли hp знижується до 15% або менше – розкладання скидається.

Самі ж цуценята і гончі можуть увійти в лютий стан під назвою потяг магії, коли отримають елементальний шкоди. При цьому стійкість до стихії, яка викликала даний стан, знижується.

Пізніше обов’язково з’явиться гайд по фарму цуценят і гончих розриву з рекомендаціями по збору загону для більш ефективного їх вбивства.

Вам буде цікаво: