Paddle запропонувала альтернативу платіжному сервісу apple в додатках для ios

13

Після судового рішення за позовом epic games, що дозволив використовувати в додатках для ios альтернативні методи платежу крім пропонованого самої apple, популярна серед бізнес-клієнтів платіжна система paddle запропонувала власний механізм для оплати покупок в додатках.

У прес-релізі paddle запропонувала «висококонкурентну структуру платежів» в порівнянні з apple, що бере з розробників за посередництво 15-30% від суми покупки. У paddle обіцяють стягувати 10% за транзакції сумою до 10 доларів і 5% плюс $0,50 — за платежі понад $10.

Як відомо, paddle являє собою платіжну систему переважно для b2b-сегмента, що підтримує платежі за допомогою кредитних і дебетових карт, а також paypal. В одному з рекламних відео компанія вже продемонструвала додаток з клавішею» оновити зараз”, яка веде в систему paddle з можливістю розрахунків за допомогою apple pay, paypal або безпосередньо кредитками.

У paddle повідомили, що компанії, зацікавлені в прийомі платежів в ios-додатках, вже можуть реєструватися, а сам сервіс буде введений в експлуатацію з 7 грудня 2021 року — стверджується, що такі терміни не порушують судове рішення за позовом epic games проти apple.

Якщо бути точним, apple не має права перешкоджати, в тому числі і альтернативним внутрішньоігровим покупкам, через 90 днів після винесення рішення (воно було винесено 10 вересня).

Суддя івонна гонзалес роджерс (yvonne gonzalez rogers) заявила, що apple не може більше перешкоджати «включенню в додатки кнопок, зовнішніх посилань або інших закликів до дії, провідних клієнтів до механізмів оплати покупок, на додаток до покупок в додатках».

Macrumors.com

В інтерпретації paddle це дозволяє інтегрувати власну платіжну систему в пз для app store, але не виключено, що у apple є на цей рахунок альтернативна думка — коментарів поки не надходило. Раніше “яблучна” компанія заявляла, що сторонні платіжні системи можуть поставити під загрозу конфіденційність і безпеку користувачів, включаючи ризики прямих шахрайських дій.

Заснована в 2012 році, paddle надає послуги платіжних сервісів для більш 2000 розробників пз на 200 регіональних ринках по всьому світу. Серед клієнтів розробника відомі компанії на кшталт setapp / macpaw, scrivener, adguard, readdle та інші.