iPhone півтора року пролежав на дні озера і не зіпсувався!

329

Одного разу хлопець по імені Майкл Гунтрум вирушив на риболовлю. Справа була в березні 2015 року. Але в процесі він випадково впустив свій телефон iPhone 4 в воду. Дістати його не вдалося. Через 18 місяців смартфон знайшовся!

Інший американець, Деніел Калгрен, займався дослідженням дна на озері Кайл. Раптово його металошукач почав подавати характерний сигнал. З під 2-х метрового шару мулу чоловік витягнув той самий гаджет, загублений під час риболовлі.

Будинки Деніел ретельно очистив пристрій, просушив і “врятував потопельника“! Яке ж було його здивування, коли після першої ж спроби включення смартфон заробив. Історія із розділу фантастики!

Визначити номер власника не становило особливих труднощів, і Калгрен зв’язався з “любитель риболовлі”, щоб повернути йому телефон. Господар пристрої також був шокований і приємно здивований.

iPhone 8 стане водонепроникним!

Ось такі історії трапляються інколи з “айфонами”. А Ви думали, вони тільки здатні вибухати? Можливо, Вам теж є що розповісти про пригоди “яблофонів”. Чекаємо Ваших коментарів.