Zee.end-виживалка серед радянських хатинок від команди з двох розробників

14

Фракції, крафт, бази, розруха, три смужки абібас – повний набір для фанатів вітчизняних ігор.

У вихідців з снд ось уже котрий рік виявляється нездорова тяга до виживання в мертвих світах. Щоб все було зруйновано, щоб міста заросли травою, гойдалки у дворі заіржавіли, воду вороги отруїли, а замість натовпів роботяг на зупинках – орди слинявих гучних монстрів.

Невідомо, це відображення вражень з дитинства або прояв щоденного передчуття неминучої катастрофи. Однак світ регулярно отримує цифрове втілення страхів або бажань цілої цивілізації потенційних виживальників.

Серед осінніх новинок жанру виживання в глибинці можна відзначити zee.end – проект від команди з двох розробників, які спробували витягнути з себе все накопичилася тугу по світу лютої природи, де людина втратила трон повелителя світу, але ще претендує на статус вищого хижака.

Розробники пропонують занедбану карту 20х20 кілометрів, зомбі, видобуток ресурсів, будівництво, крафт, а також складну систему відносин між гравцями. Їх розділять на дві фракції – мародерів і мисливців. Мародери не гребують вбивати собі подібних, а мисливці вбивають тільки мародерів і ботів. Фракція змінюється автоматично, якщо якимось дивом гравцеві вдасться знайти собі підходящу жертву.