Adata анонсувала оперативну пам’ять ddr5-4800

15

Компанія adata technology, провідний виробник високопродуктивних модулів dram, продуктів nand flash і мобільних аксесуарів, оголошує про запуск нового покоління промислових пристроїв. Модулі пам’яті ddr5, які пропонують великий стрибок у продуктивності. Вони спрямовані на сприяння розвитку 5g, штучного інтелекту, периферійних обчислень, високопродуктивних обчислень, автоматизованих транспортних засобів та інтелектуальної охорони здоров’я, і це лише деякі з них.

За даними yole developments, поставки пам’яті ddr5 до 2023 року перевищать обсяги ddr4, а продажі ddr5 становитимуть 90% ринку до 2026 року. Ddr5 стане безперечним стандартом майбутнього і ключовим компонентом 5g, aiot та інших додатків. Щоб задовольнити майбутні потреби своїх клієнтів, adata представила безліч модулів пам’яті ddr5, включаючи варіанти u-dimm і so-dimm. У модулях використовуються високоякісні ic прямо від виробника, а їх ємність становить 8 гб і вище. У порівнянні з ddr4, ddr5 має вдвічі більшу пропускну здатність і пропонує більш високі частоти до 4800 мгц. Більш того, вони працюють від 1,1 в для підвищення енергоефективності.

Модулі пам’яті ddr5 промислового класу adata оснащені інтегральними схемами для управління живленням (pmic), які переміщують функції управління живленням з материнських плат на модулі пам’яті. Це дозволяє більш ефективно регулювати напругу для підвищення стабільності і продуктивності. Модулі тестуються для забезпечення максимальної надійності та продуктивності для задоволення потреб серверів корпоративного рівня для аналізу великих даних, глибокого навчання та високопродуктивних обчислень. Модулі також підтримують технологію термодатчика і вбудований код корекції помилок для запобігання перегріву і підтримки стабільної і точної передачі сигналу.

Модулі також можуть бути оснащені іншими додатковими функціями відповідно до конкретних потреб. Вони мають золоте покриття 30μ pcb для підвищення надійності передачі сигналу; захист від сірки і технологія захисного покриття для стійкості до забруднень, пилу і вологості.

Модулі пам’яті adata ddr5 першими будуть представлені для промислових додатків і почнуть масове виробництво в 4 кварталі 2021 року. На додаток до існуючих специфікацій, adata також планує запропонувати модулі з іншими специфікаціями, такими як r-dimm, ecc, vlp. Dimm і серії для широкого діапазону температур для задоволення різноманітних потреб додатків і клієнтів.