Google анонсувала нові функції свого картографічного сервісу

13

Компанія google продовжує покращувати свій картографічний сервіс шляхом розширення його можливостей за рахунок нових функцій. На цей раз розробники додали інструменти для відстеження лісових пожеж, спостереження за зеленим покривом і поліпшення навігаційних функцій.

Зображення: google

Глобальні зміни клімату призвели до того, що лісові пожежі стали поширеним явищем у багатьох районах світу. У минулому році google почала показувати межі лісових пожеж на основі супутникових даних в сша, щоб люди могли легко зіставити своє місце розташування з небезпечними зонами. Тепер же розробники розширюють географію дії цієї функції, яка незабаром стане доступна в різних країнах світу.

Разом з відображенням зразкових зон пожеж користувачі матимуть можливість швидкого переходу до інформації місцевих органів влади та екстрених служб, щоб оперативно отримувати актуальну інформацію про поточну ситуацію. Функція відображення лісових пожеж почне розгортатися на цьому тижні для користувачів google карт на пристроях з android і ios, а в наступному місяці вона стане доступна у веб-версії сервісу.

Ще одним нововведенням стане розширення географії присутності функції tree canopy insights, яка дозволяє переглядати паркові зони в містах та інші зелені насадження, а також виявляти місця, які схильні до ризику найбільшого нагрівання. Раніше ця функція підтримувалася в 15 великих містах сша, але найближчим часом вона стане доступна в більш ніж 100 містах по всьому світу, включаючи торонто, лондон, сідней і ін.

Разом з цим google оголосила про запуск програми address maker, яке допоможе визначати місце розташування без певної адреси. За допомогою цього інструменту урядові та неурядові організації з різних країн світу зможуть надавати адреси людям і підприємствам, які не мають офіційної адреси в google картах. Address maker вже використовують в сша, індії, гамбії, кенії та південній африці. Найближчим часом цей інструмент стане доступний в інших країнах.