5 новинок від xiaomi-розумний підігрівач вологих рушників, настінна пральна машина та інше

27

Всім привіт! давненько не було новинок від xiaomi, а їх вже накопичилася велика кількість, так що будемо надолужувати згаяне. Саме тому сьогодні подивимося на 5 новинок від xiaomi, про які ви могли не знати. До речі, підписуйтесь на мій telegram канал , на якому новинки від сяомі, про які ви не знали, з’являються швидше за все! а якщо вам не зручний telegram, є група вк , де також багато цікавих пристроїв. Поїхавши.

Реклама

Смарт-замок xiaomi viomi

купити на aliexpress

Вартість-us $444.37

Новий розумний модуль дверної ручки з замком, що має функцію розпізнавання свого власника по обличчю. Свого роду faceid для вхідних дверей. Пристрій може сполучатися зі смартфоном в додатку mihome. Дверний замок виробляє вже багатьом знайомий суббренд xiaomi viomi, який відомий як виробник розумної великої побутової техніки.

Розумний підігрівач вологих рушників xiaomi five

купити на aliexpress

Вартість-us $55.99

Розумний підігрівач вологих рушників від суббренда xiaomi five. Пристрій призначений для зволоження і підігріву спеціальних спресованих капсул, які в подальшим можна використовувати в якості дезінфекції рук і обличчя. Також теплі підігріті рушники можна використовувати в якості компресів або масок для різних частин тіла. Пристроєм можна управляти через плагін в додатку mihome, а саме дозувати рівень кількості води і температуру підігріву.

Реклама

Електрична щітка для взуття xiaomi youpin

купити на aliexpress

Вартість-us $21

Електрична щітка для взуття з краутфандінгового майданчика xiaomi youpin. Щіткою можна як просто відмивати взуття від різних забруднень, так і втирати в неї крем, начищаючи до блиску. Пристрій виробляє коливання середньої частоти мінімізуючи активність людини. Для важкодоступних місць на торці є додаткові ряди щетинок.

Реклама

Розумна раціонна годівниця xiaomi petkit

купити на aliexpress

Вартість-us $25.99

Розумна годівниця для тварин xiaomi petkit, що дозволяє дозувати корм для домашніх вихованців. Пристрій дозволяє задати час видачі корму і його кількості. Це дозволяє контролювати рівень ваги вашої кішки або собаки, що дозволяє зберігати здоров’я тварини і продовжить йому життя. Для установки налаштувань використовується кнопковий модуль з невеликим дисплеєм на верхній частині корпусу.

Настінна пральна машина xiaomi viomi

купити на aliexpress

Вартість-us $559.99

Наостанок дуже цікавий пристрій. Це розумна настінна пральна машина від суббренда xiaomi viomi. Пристрій вміщує в себе до 3 кілограм білизни. Пральна машина дійсно мінімалістична, оскільки всі комунікації можна заховати в стіну кріплення. Управління здійснюється за допомогою сенсорних клавіш на кришці або через додаток на смартфоні. Радує, що вартість аналогічна подібним пристроям, які не мають розумного функціоналу.

telegram канал technoreview і групу вк з новинками від сяомі. Всім удачі і гарного настрою. Поки.