Як зробити рамку в ворді (word)

17

Добре оформлений документ не тільки радує око, але і говорить про високий рівень професіоналізму його автора. Іноді потрібно зробити, наприклад, вітальну листівку, грамоту, створити творчу роботу або просто надати сторінці незвичайний вигляд. Для цього не потрібно вставляти таблицю з величезною осередком на весь лист. У word це легко зробити інакше, за запропонованою інструкції.

Порядок дій при створенні рамки

Потрібно викликати вікно «межі і заливка», натиснувши на панелі інструментів відповідну кнопку. Але в різних релізах програми назва і розташування вкладок і елементів стрічки відрізняється. Тому дії трохи різняться.

У word 2007, 2010 у вкладці «розмітка сторінки» відшукайте і клацніть в стрічці кнопку «межі сторінок».

У word 2013, 2016 вона розташована в блоці «фон сторінки» вкладки «дизайн».

Тепер, у відображеному вікні перейдіть до розділу «сторінка». Тут, праворуч, буде показаний зразок листа, за яким оцінюється варіант оформлення.

Для рамки можна підібрати тип лінії (тонка, штрихова, подвійна та інше), товщину і колір. До того ж є можливість використовувати в якості обрамлення малюнок. Редагування відбувається за допомогою центрального блоку вікна. Підберіть необхідний стиль і натисніть зліва кнопку макета»рамка”.

Якщо потрібно створити обрамлення не з усіх боків аркуша, то лінії включаються натисканням відповідних кнопок в ескізі сторінки праворуч. Підберіть потрібний стиль і клікніть ok.

На ділі, незалежно від версії ворда, процедура створення рамки дуже проста у виконанні. Тепер ви знаєте як це робиться і труднощів з цим точно не виникне.