Як видалити 12kotov.ru з браузера?

352

Доброго дня. Більшість користувачів обожнюють котиків. Я маю на увазі милих і пухнастих домашніх тварин. Але є і такі комп’ютерні «вихованці», які здатні доставити юзерам масу неприємностей. У цій статті мова піде про пошуковій системі 12kotov.ru як видалити цю вірусну інфекцію, що ховається під такою невинною назвою.

Бережіться, 12 котів!

Можливо, хтось вирішив, що я зійшов з розуму, раскидываясь подібними заголовками і фразами. Але, насправді, зловмисники придумали новий спосіб збору інформації про користувачів з метою показу їм реклами шокуючого і нав’язливого характеру.

Знайомий сайт?

Зовні дуже нагадує Яндекс, але це всього лише помилка. Ми маємо справу з небезпечним вірусом, що вражає всі встановлені на ПК браузери. Способи зараження можуть бути різними, але найчастіше, розширення встановлюється при відвідуванні сайтів з сумнівним вмістом або після установки деяких програм.

Через деякий час у браузері інтернету змінюється стартова сторінка, і не всі відразу бачать підміну. Коли ви вводите запит, то в результатах отримуєте не те, що шукали, а лише приховану рекламу. Таким чином, хакери заробляють на показах і кліках по оголошеннях. І навіть популярні блокувальники AdGuard, AdBlock не в змозі з ними впоратися.

Настійно рекомендую після завантаження файлів, архівів, документів, інсталяторів) не встановлювати / відкривати їх, поки не перевірите з допомогою наявного антивіруса. Якщо такого немає, то можна скористатися методами онлайн перевірки.

Як видалити http://12kotov.ru?

Інструкція гранично проста. Вона є універсальною для усунення рекламних вірусів та іншої нечисті.

  • Спочатку закриваємо програми, які активні в даний момент. Тобто, перед Вами має бути чистий робочий стіл Windows, без вікон.
  • Натискаємо Win + R для відкриття консолі виконання і вводимо в рядок коротку команду:

%temp%

Як видалити 12kotov.ru з браузера?

  • Після кліку на кнопку ОК відкриється сховище для тимчасових файлів, вміст якого видаляємо:

Як видалити 12kotov.ru з браузера?

  • Намагаємося згадати, коли саме 12kotov.ru як прибрати на Windows 10 який ми зараз намагаємося, з’явився в браузері. Тепер відкриваємо «Програми та компоненти» (елемент Панелі керування):

Як видалити 12kotov.ru з браузера?

  • Знаходимо всі додатки, встановлені в цей день (або трохи раніше), уважно переглядаємо, і видаляємо підозрілі елементи. Якщо виникають сумніви, можете запитати у Гугла або задати питання в розділі відповідей нашого блогу.
  • Для пошуку вірусу і його усунення використаємо утиліту AdwCleaner (посилання на скачування і відео, як користуватися, доступна по посиланню). Після натискання на кнопку сканування, чекаємо закінчення процесу і НЕ перезавантажуємо систему.
  • Тепер пора усунути заразу з реєстру Віндовс. В цьому нам допоможе прекрасне рішення від Piriform – оптимізатор CCleaner. Інструкція по використанню і сама програма знаходяться тут.
  • Коли закінчите, перезавантажте ПК і виконайте ще одне важливе дія – скиньте налаштування браузера Google Chrome. Для цього введіть в адресному рядку:

chrome://settings

Як видалити 12kotov.ru з браузера?

  • В самому низу сторінки параметрів слід натиснути на посилання «Показати додаткові…» і ще нижче натиснути на «Скидання».

Аналогічні дії слід виконати і для інших браузерів. Більш докладно про це я розповідав у одній з попередніх публікацій.

Тепер Ви в курсі, як видалити 12kotov.ru з браузера і запобігти поширенню вірусу в системі.

З повагою, Віктор!